menštruácia!!!

Príspevok v téme: menštruácia!!!
maaasa

ahojte!!! uz je to par rokov co kazdy mesiac mam velke bolesti pri menstruacii, je to strasne!! jednoducho mi to strpcuje zivot, prezivat take silne bolesti kazdy jeden mesiac!! preto vas prosiiiiiiiiiiiiiiiim, neviete nieco, co zarucene pomoze??? ked mne ani tie tabletky, ako je Panadol, Panadol extra, Panadol femina nejako nezabera!! ja uz som zufala!! len mi prosim vas neradte hormonalnu antikoncepciu, lebo tu RAZANTE odmietam!! a inak, nepomahaju ani horuce obklady a horuci kupel!! dajte nieco zarucene dobre!! neverim, ze v dnesnej dobe a neexistuje nieco a budem mat po bolesti!! aj nejake dobre tabletky alebo take cosi!! fakt mi moc moc pomozete!!! dakujem!!!

mirkaaa

lea zavidim ti ze nemas bolesti a niekto ma svoje dni tyzden ako ja niekto ma 3 dni kazdy to ma inak a rovnako je to aj s bolestami..

maaasa

ja mam 17 a presne tak, ze kazdy mesiac je den co musim vynechavat v skole a to mi vadi!! tazko sa ten den dobera a potom mam dost vymeskanych hodin a este sa aj trapim!! u gynekologa som nebola, lebo ten HAK odmietam!! ale ja uz neviem co mam vyskusat, skusala som vazne vselico a nic nezabera!!

ivka2

lea zaujimave...ja sa stale tesim ked mi meskaju, lebo ma boli brucho aspon raz za 40 dni a nie kazdych 28 :)...inac maaasa, mne lekar zistil cysty na vajecnikoch a vraj tie vyvolavaju take bolesti..a este si musis davat bacha aby si neprechladla, ziadne bedrove nohavice a holy chrbat:(

krejzygrl

MAAASA...je to nespravodlive, ja ked mam menzes sa citim taka... divna, nesvoja , akoby spinava. nemam chut do nicoho, bolesti mavam ale tabletka pri najhorsom zabere. to ti nezavidim az take bolesti. mala som parkrat take ze som iba lezala jak mrtvola /nastastie bol weekend/ ale pochybujem ze boli az take silne lebo mne zabral ibalgin.

lea

je to fakt zvlastne ako to kazdy preziva inak. ja za tych 20 rokov co mam menst. som nemala bolesti ani raz. pocit pri nej v podstate rovnaky ako ked ju nemam. jeden lekar mi dokonca povedal, ze ani to nie je dobre. co myslite?

mirkaaa

maaasa musis si najst co je pre teba najlepsie vyskusaj nieco a uvidis ja som si nasla tento sposob lebo mi vzdy vraveli, ze stamperlicek si daj to ti pomoze, ale mne pomaha len tak, ze si predtym dam 2 tabletky a vobec nic ziadna bolest...

maaasa

ale ja neverim, ze v takej dnesnej vyspelej dobe a my sa musime trapit!!! predsa musi nieco existovat po com nam prejdu tie strasne bolesti a budeme moc krajsie zit!!

maaasa

presne tak!! to su take neskutocne bolesti, ze az placem!! lenze mna uz ubija, ze v tom case sa musim trapit!! chcem to uz konecne zmenit!!