Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozhadzana menstruacia

RNG

Ak mas rozkolisane hodnotu hormonov(dieta, stress, rozne chorobu...) casto to vyriesi branie hormonalnych polotovarov, ako divoky mexicky yam, senovka grecka a ine. Pomoc pri tom je aj z damiany a oleja GLA(nachadza sa v oleji pupalky a boraka)

Ivka 1

Emala ja mám menzes od 12 rokov, vždy som bola štíhla a aj ja ho mám vždy presný ako hodinky. Tu skôr ide o veľký úbytok hmotnosti za pomerne krátky čas. Vtedy sa stane,že začne haprovať menštruácia.

emala

janulienocicocka, asi ti prichadza menzes. V tvojom veku je nepravidelny cyklus uplne normalny. Ivka 1, ja som mozno jedna z mala, ale menzes som dostala, ked som mala 14, mam 161 cm a 42 kg (vzdy som bola stihla, najprv som nemohla prekonat hranicu 37 kg, potom 40:)) a menzes mam ako hodinky a presne viem kedy ovulujem, aj hlien si poznam. Na bruchu ani inde nemam deko tuku, zato prsia mam dost velke:)

janulienocicka

ahojte na obed som to nespominala , myslela som ze to prejde ale akosi to neprechadza proste ma dost hrozne boli v podbrusi a je mi z toho az na zvracanie :( pomooc

janulienocicka

no ja som najprv cchcela ze schudnem a ked som schudla 10kil tak som cchcela prestat ale nech som robila co osm robila chudla som dalej

skvrna

pozri sa, ako pises, za pol roka si schudla 20-22 kil bez vlastneho pricinenie(dufam ze to je pravda). Taky ubytok len tak nie je normalny a zdravy, takze ti vrele odporucam ist za DETSKOU, ta ta posle na endokrin.vysetrit hormony. POdla mna gyn.nie je ani tak potrebny. Ale za detskou musis ist. No je to na tebe.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.