AKY JE VAS NAZOR? /CHALANI AJ BABY

Príspevok v téme: AKY JE VAS NAZOR? /CHALANI AJ BABY
haluzacka

ludia aky je vas nazor na ten osial ze setky baby chcu byt vychudnute a chcu sa odobat modelkam?ja mam napr 168cm a 57kil a ke dtu citam ze take baby chcu schudnut aj 10 kil tak mam pocit ze som hrozne tucna... a co chalani? vam sa pacia take baby? alebo radsej mate take trosku s bruskom, alebo sirsimi bokmi.. to by ma zaujimalo.. ci to je zdrave takto chudnut

janushka

ja si myslim, ze haluzacka nechcela, aby ste ju utesovali, ale skor nazor na momentalny trend, nie na jej postavu.
ja som v pondelok na Drazdiaku videla jednu extremne vychudnutu babu, bolo jej vidno vsetky rebra aj z dialky..
takze nestotoznujem sa s trendom extremnej vychudnutosti, ale stihlost sa mi paci.napriek tomu si myslim, ze je dolezite len to, aby sa clovek sam sebe pacil a bol so sebou spokojny.

frontman

na chudnutie sa vykasli, zameraj sa na zdravie.
snaz sa zdravo stravovat, rob nejaky ten sport a poriadne zamestnavaj svoj mozog.
tvoje telo vie, co ma robit, tak mu neprekazaj.

stasticko

Myslim si, ze tvoja vaha ze v uplnom poriadku- ak si niesi ista, hod to do stroja-BMI ti to objasni.A co sa tyka bruska, nemusi ist hned o rapidne diety- staci viac pohybu a vyhodit z jedalnicka pecenu slaninu. Vela zalezi aj od veku...A co sa tyka muzou, myslim si ze ziaden nestoji za to, aby si sa sla pretrhnut, a tym viac ak iba prenho a nie pre seba! Urcite existuju aj zdraví nedokonalí muzi, ktorým nebudu prekazat sirsie boky, ci plnsi zadok, tak sa tym netrap!!!

2 valery

nie je chudnut ako chudnut. skor sportovat a zdrava zivotosprava. ked uz. a nemyslim si, ze by bolo nutne aby ty co maju fakt len zopar kil navyse museli nutne chudnut. vychudnuta postava nevyzera dobre, taky clovek nevyzera vobec zdravo, akoby mal nejaky zdravotny problem....

andie

ak clovek nema ziadne vrodene, ci chronicke zdravotne problemy, tak 5 kil navyse mu sposobi len velmi OJEDINELE zdravotne potiaze..

valery

mam rovnaky nazor ako peto83, to tiez nenavidim ked ludia hovoria ze nechcu aby z nich boli anorektici. ked som sa rozhodla chudnut tak mi vsetci okolo zacali tlct do hlavy ze anorekticka, take veci si netreba vsimat. a okrem toho tucny ludia-aj ti len trochu pri sebe- by mali chudnut nielen z estetickych ale aj zdravotnych dovodov. a vobec je blbost ze sa tu bavite o kilach, lebo dakto kto ma 57kg moze vyzerat dobre a dakto nie,lebo tuk a hlien su lahsie ako svaly.

peto83

...tak teda nech nechudne...a nech sa sem chodi utesovat dalsich milion bab ci maju chudnut alebo nie a nech si sem chodia liecit tie svoje komplexy... ved to uz sa neda na to pozerat ked skoro vsade na fore pise nejaka zakomplexovana baba ci ma schudnut alebo nie...a pritom to tu petom vyznie ze stihli ludia su hnusne nechutne kostry a co ja viem co... sak to je nechutne ked ma baba rifle a v tom napchaty zadok jak nejaka jaternica a este uchvatnejsie ked ma kratke tricko a trcia jej sunky z brucha...sak si vyzeraj jak kazda druha tuctova baba ktorych je najviac...joooj a uz sa tesim jak setci teraz budete spominat nejake anorekticky...ale bacha..nie hned kazdy stihly clovek je anorektik a kostra...lebo to uz viem dopredu ze sa najdu aj experti s takymito ohlasmi... alebo bud proste sama sebou ale uz sa tu sakra nechodte vsetci utesovat..alebo zacni nieco so sebou robit..moj nazor

ivka2

neviem , ja mam tvoju vysku, a vahu mam o kilecko dva viac a vobec si nepripadam tucna...nemienim lietat ked vietor zafuka...a aspon ma ma zaco chlap chytit;) a neobyjame sa ako kostry...;)