ako sa holit

to sedmikraska

sedmikraska: nicim mastnym by som ju nenatirérala potom oholeni. Upcha to pory a moze sa pozokza zdurit. radsej antisepticke peny. su proti zapalu a hydratuju.

sedmikraska

ja nepouzivam ziadnu penu, ale napenim si len gel na intimnu hygienu a ziadne svrbenie ani vyrazky, potom si ju natrem detskym kremom aviril

D_nika

moninka :D mas zaujimaveho priatela... :)))

a co sa tyka vyrazok a tak, tak vazne, detsky puder funguje :)) len kusok si ho daj (najlepsie hned po holeni) a mas po vyrazkach:)) a potom este trosku vecer a tak.. podla potreby!!!

moninka

No baby,... ja som sa poctivo holila už tuším od 15-tich... ale neviem presne, až si človek na to riadne zvykol, no pred pár dňami ma môj priateľ troška dorazil, pretože chcel aby som si ju nechala zarásť, lebo by ma chcel vidieť takto... a že si to v žiadnom prípade nemám holiť... no tak teraz poctivo zarastám a je to sranda :D

suera

ako podla mna neni dobre hned ist proti smeru..pretoze sa robia vyrasky, teda aspon mne...najskor v smere secko skosit a potom oproti..a uplne hladke dosiahnes ked si trosku natiahnes kozicku..teda mne to pomaha hehe...a ked svrbi...kremuj si to..myslim si..mna doteraz nic nesvrbelo cim to bude :¤ no a co robit ked zarasta ? no nic pockat kym bude dobra dlzka a opat oholit hh tak pa

livinka

noo ja sa holim len tak aby sa nepovedalo inak mi to nejde pouzivam aj penu ale to je takk na jeden den...co uz,ak ju chcete mat hladku kvoly partnerovi tak z toho nemajte strach ze to poriadne nejde.ak vas lubi si to ani poradne nevsimne

D_nika

ja som si skusala urobit pasik, ale nie je to divne? mi to pripadalo take ... cudne... som mozno pre niekoho zastarala, alebo nezvdelana, ale aky siroky si robite pasik? a ake mate pri nom dlhe chlpky???

smug

Dobra kozmeticka, ktora Ti to tam vydepiluje! pri pyskoch ale pozor, ta strasne boli, ale potom si hladka aj 10 dni, a pri pyskoch doholit.