Ako sa udobrit?

pito 2

Poznam jeden dobry recept.Ked sa vytori konfliktna situacia, povedat, Nechajme to teraz tak, povieme si to vecer.Vecer sadnut si ku stolu a v klude to prebrat. Snazit sa byt uvazený a keby to hned nepomohlo, polozit ruku partnerovi naruku /aj v hneve/ a povedat partnerovi zajtra vecer to doriesime.V klude bez kriku sa rozist. Pravidelne taketo riesenia znizuju pocet hadiek. Dolezity je ten cas, lebo "horuca kasa" schladne a ten dotyk ruky,napomaha aj k zblizeniu a pripadne dorieseniu v posteli a nie dalsi vecer.Na prvý krát to nemusi fungovat, ale ide to.Zažil som to ,funguje to.

jacek11

ja nedokazem pochopit ako sa nejaky par dokaze pohadat ved je to hlupe ja som sa snikym este nepohadal /myslim tym niekoho na kom mi zalezalo/ vzdy ked mala moja polovicka iny nazor ako ja tak som neustupil trval som si na svojom len proste som jej vysvetlil preco by to mohlo byt lepsie pomojom potom mi ona vysvetli ako to myslela a vzdy sa dohodneme da sa to aj bez hadania

sedmikraska

My ked sa smojim hadame, tak mu musim vzdy vysvetlit po lopate preco ma nieco na nom hneva a potom to pochopi a je dobre (samozrejme musi to byt hadka ktoru vyprovokoval on) snazim sa mu v klude vysvetlit ako by to bolo keby sa to stalo naopak, cize keby som nahnevala ja jeho a pytam sa ho ako by zareagoval na to on a aku reakciu vlastne odo mna cakal. Neviem ci to z tohto pochopis, ale snad hej

inuška 31

Všetky hádky sa vyriešia rozumným komunikovaním,( čo väčšinou v partnerstve chýba), a ešte čo si budeme nahovárať muž potrebuje ženu a žena muža, takže doporučujem dobrý sexík. Veľa šťastia