chudnutie-BRUTALNE

senziwka

ja sa nechcem stat anorektickou,co skonci v nemocnici,alebo skonci smrtou..ja chcem len schudnut tak rychlo ako oni,,ale ked budem az velmi vyvrchlina,chudnut prestanem..newiem co ste wceci proti mne..wazne dakujem ste mily:(

ewa

uprimne si myslim, ze senziwka sa tu len potrebuje vypisat a hlada "navod" ako sa stat anorektickou. trochu scestne, nie?
prepac, ale zacni riesit dolezitejsie veci.

evula

pretoze o tom rozpravas, akoby tych 50 kil pre teba bol koniec sveta... 45 kil je podla mna pre teba malo... daj si pozor na to, aby si potom, ked budes mat 45, nechcela este menej a menej... len sa ti snazim dat radu, lebo sa mi to zda nezdrave...

senziwka

evula a preco by som mala byt v nemocnici?hovorim este raz...ked zhodim 5 kil--co mi bude?nic...absolutne nic...chcem az tak vela??vidno namne kazdulinky hld..nevydrzim to takto :(

evula

senziwka, suhlasim s nazorom, ze potrebujes odbornika... pri tvoje vyske a 50 kilach tucna jednoducho nemozes byt... je to iba vec psychiky, nemas rada svoje telo, vidis samu seba tucnu, pritom nie si... skus sa opytat kamaratok, ani jedna ti nepovie, ze si tucna, iba ak nejaka zavistliva kamaratka, alebo anorekticka... ja meriam 166 cma a vazim 58 kil, som teda podla teba velryba????? ver tomu, ze som normalna baba, s normalnou postavou, zaidna zehlaica doska, ale ani ziadna kuzelka... aaaaach :-( potom, ked budes v nemocnici a budu ta nasilu napchavat hadicka, uvedomis si tu cenu...