Stratena menstruacia!!

age44

ja som mala rovnake problemy, gynekolog mi nepredpisal nic, povedal, ze to je prirodzena obrana organizmu proti otehotneniu. a ma pravdu, nechali sme to tak, po case som pribrala 2-3 kg a menstruacia prisla. jednoducho viem, ze ked mam menej ako 48 kg, tak nemenstruujem.

RNG

Na hormonalne problemy opakujem:
yam(mexicky),olej z pupalky alebo boraka, damiana, Dong Quai.
Najdete v mojich alebo inych doplnkovych obchodoch

Ivka 1

Ludmila a eye vaše ťažkosti sa dajú riešiť
inak ako hormonálnou liečbou,som tiež zástancom alternatívnej liečby a som celkom spokojná,lebo som si už poriešila
rôzne zdravotné ťažkosti a začala som práve gynekologickými.Poradím aj Vám?

eye

ja som na tom bola podobne, menstruaciu som nemala vyse roka kvoli chudnutiu, sla som ku gyn. ta mi dala hormonalne lieky ale po tom som pribrala asi nejakych 20 kil ale ako tak sa to upravilo....lenze potom nastalo obdobie kedy ma chytili strasne depky a znovu som schudla ale teraz nie svojvolne no a to mi uz aj vlasy padat zacali a neviem co s tym:( ale menzes je ako tak ok ale nie stale v poriadku ale chemiou a hormonmi sa nechcem liecit, som zastancom alternativnej liecby - homeopatie....poznate dobru homeopaticku ktora sa zaobera aj tymto a vedela by pomoct aj ohladne tej psychiky? dakujem moc

neznama

jasne ze preto...ja tiez a rok som nemala kramy...potom som sla na gyndu a dali mi tam vyvolavacku a predpisali antiku a ok..