Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Olivovy olej

gohan

Podla literatury, je taliansky olivovy extra panensky olej najlepší, zo sukromnych farmách.
Stačí pozrieť googly na značku a povod krajiny, všetko vám o ňom googl prozradí.
Pozor na POMACE !

RNG

Cerstvy olivovy olej ma lahodnu chut, bol som v na ochutnavke(california)zo zvedavosti, lebo im nijak neviem prijst na chut.
Panensky-obvykle zeleny, je najchutnejsi.ovocno-orechovy.
Kedze ale nie su sterilizovane, podliehaju rychlo skaze. Za par mesiacov su skoro vsetky stuchnute. Predist tomu sa da len sterilizaciou, cim sa predlzi ich zivotnost co sa robi cistenim parou. Vysledny produkt je biely a podla niektorych biologicky mrtvy.
Keby sa oleje cerstvo vytlacene(panenske, tj za studena) chladili blizo nuly, ich prijemna chut by sa zachovala mesiace. Ja som si to sam dokazal, ked som si priniesol cerstvo vytlaceny a dal ho do ladnicky. Za pol roka bol este stale prijemne chutiaci.
Ja, cerstvost sa neda nahradit.

omg

agina....nam dovazaju olivovy olej priamo z grecka takze viem o com hovorim...a existuje olivovy olej do studenej kuchyne cize salaty a tak a druhy je na varanie =)

agina

Olivovy olej je bez chuti a bez zapachu. Ten z Lidla si urcite kupila za 170,- ak nie menej a je taky zeleny...to urcite nekupuj.

janka

zdravim, kupila som si olivovy olej v LiDLI Luccese extra virgin a ma divnu chut taku nahorklu a zvlastne smrdi-tak chemicky.Neviem ci taku chut ma mat, lebo s olivovymi olejmi nemam skusenost.

RNG

Kazde smazenie produkuje dechty=rakovinotvorne latky a nici oleje.
Su oleje, ktore znesu vyssie teploty, ako olivovy. To ale tak ci tak nezabrani vytvaraniu karcinogenov v prazenom jedle.

tekvicka

Ivka, ja na jedle nesetrim, pouzivam len tie najlepsie prisady, dobre sa vyznam v tom, co je skodlive a co nie. Ocko si nechava dovazat sojove mlieko napriklad. Mozno to mam od neho:) Na cenu nepozeram, len na kvalitu, na hocicom inom sa da setrit, ale na strave nie. Ja chcem zit dlho a v dobrom zdravi:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Olivovy olej - Fórum - ZDRAVIE.sk