schudnut 10 kil za mesiac...je to mozne?

simulienka

baby aj chalani ponukam kvalitne produkty na chudnutie ja sama som ich brala a schudla som 7 kil za jeden mesiac a nemala som ziadnu dietu nijak som sa neobmedzovala pre blizsie informacie mi napiste na moj meil 77simonka77@azet.sk alebo si pozrite moj album na pokeci moj nick je 77simonka77 su to neskutocne dobre veci

MetallicA

bhkji ved ale to nebudeš každý deň čo si nedáš večeru chudnúť pol kila :D to sa ti po kratšom čase užaj zastavuje

belzebub

nová firma na slovensku ponúka produkty na chudnitie,ktoré sú zaručene účinne.Môžete ma kontaktovať na mail:daniel.sajda@centrum.sk.
úspech zaručený

kolpi

??? wtf ??? ako moze napitie sa po jedeni sladkeho sposobit,ze sa z toho niekolkonasobne viac priberie?
mozno to ma nejake chemicke vysvetlenie, ale znie to ako maximalna hlupost -.-
takze poprosim vysvetlenie "bjhki" !!!

martinaradna

Ahoj,

do treningu na chudnutie ti odporucam zaradit stranku mybodymanager.net, kde si spravis treningove plany, profesionalne nastavene ti zarucia, ze budes cvicit najefektivnejsie :) vzdy si tam zapises co si cvicila, pozries si co ides dneska, no proste parada...aspon mna osobne to motivuje a odcvicim ovela viac ako bez planu. navyse, je to za free :) tak ked tak, -odkaz odstránený- registracia je hore :)

sydney

tych 10 kil schudnes,ked budes pravidelne jest male porcie,tak 5x za den a cvicit v posilke,ale nie za mesiac,lebo si tym len ublizis

bjhki

a nezabudni... ked zjes nieco sladke, tak zatym hned nepi... lebo ked sa na sladke napijes, tak to je ako keby si zjedla toho sladkeho 3x... viac priberes z toho sladkeho ,ked sa napijes....

ZiadnaVeda

ak si odmyslim ludi co maju problem so stitnou zlazou tak pre zdraveho cloveka nie je problem schudnut.

Uprav si jedalnicek , jedz kazde 3 hodiny. Logicky ak bude tvoj energeticky prijem za den vyssi ako vydaj budes priberat. Ak naopak bdues chudnut. Obmedz sacharidy cize sladke veci, zemiaky, ryzu. Prijimaj hlavne bielkoviny ako maso, prilohu si davaj zeleninu. porcie si nedavaj dake velke,ale zas ani nehladuj o tom chudnutie nie je. Pi cistu vodu a pi jej dost popr mineralky,ale nic sladene. Ale hlavne sa nijako netyraj. Ani behanie nalacno a tak nie je vyhra lebo telo berie energiu zo svalstva. Preto je lepsie ked nieco predtym zobnes.

Ale zaklad, uprav jedalnicek, jedz kazde tri hodiny obmedz sacharidy. A to neznamena,ze za den zjes jeden banan a podobne to su hluposti. To nie je dieta, ale sebatryznenie. A nejest po piatej vecer tiez nie je vyhra.

Popr skus sacharidove vlny. je to ucinne a najdes priklad nane ked to zadas do googlu.

bjhki

vanesa... ja ked chcem schudnut tak vecer uz po 17,00 nic nejem...a ran mam uz o pol kila menej.. a takto ked to vydrzis nejaku dobu... tak tych 10 kil budes ma´t dole... ja viem ake je to pokusenie nic nejest vecer... stale ma to laka k chladnicke, ale stale si poviem ze NIE!!!!!!!!!... dufam , ze ti to pomoze... aspon to vyskusaj... naozaj to funguje.... a kazdy den aspon pol hodinku pohybu... aspon na prechadzku so psom alebo ist len tak von....:DDD

bamby

Ahojte, mám 29 rokov a po pôrode mojho syna mi ostali 30 kg navyše, malý má už 2 roky a mne sa nedarí schudnút, velmi sa preto trápim, nevie mi niekto poradit počula som, že jednou z možnosti je aj hypnoza. Dakujem