najlepsie/najkvalitnejsie kondomy

D_nika

janka22 - uricte pepinka odporucam, najma jahodkove :D potom aj on lepsie chuti, ak chces pokracovat...

evita21 - tiez sa ti to uz stalo parkrat, ze proste sa mu to zvliekalo? ja by som nepovedala, ze by to bolo tym, ze by bol "maly", lebo priatel je dost... "obdareny"... takze tak... jadierko, nechaj si prihluple poznamky.

evita21

no jadierko..skor to bolo tak ako pise d_nika...ze sa do neho ani nenarve a ked uz tak sa cely roluje spat bo je maly....

mica

ericka tak ja som este mladica :)) no ale HAK nechcem, tak mi ostavaju len kondomy. a mas pravdu-ide to veelmi do penazi.
hlavne pre studentov :)

janka22

nooo....tak rozmyslam,ze vyskusam Pepino,hoci proti Durexu nic nemam.Zatial sa neroztrhol,ale nevonia...teda ani nesmrdi,ani nevonia....ale Pepino zevraj pekne vonia, tak si necham asi poradit :)

ericka

mica, ja kondomom neverim, je bezpecnejsie, ked sa chlap nespravi dovnutra. To by riadne liezlo do penazi cele manzelstvo byt na kondomoch:( A aj pocitovo o nicom...Nemozes ho zobrat potom do pusy. Kondomy som pouzivala ako mladica (19-20 rokov), teraz uz nie.

D_nika

k durexom... mali sme ich s pritelom parkrat a musim povedat, ze to vzdy skoncilo tak, ze sa do nich ani nenarval... ja mu ho nedavam, ale on sam s tym mal problem tak... nechapem. stava sa vam to muzi normalne, ze sa "nevojdete" do kondomu? on potom zvykne dost mat po nalade a ma to dost trapi..

niet na stare dobre pepinka... pekne vonaju a ani raz nepraskli, co sme ich mali... vazne :)))

a este mi napadlo, o durexoch vela pocuvam, ze praskaju... podla mna az tak na znacke nezalezi. zo stanku sme tiez uz mali (urgentny pripad..) a pohoda - ved vsetky by mali byt elektronicky testovane, tak sa niet coho bat... len toho, ako to spravne navliect :)

mica

ericka...o akej skulinke pises? ved skusis na kondome prstom a ak je morky bol deravy.nestras so skulinkami :)

a kondom sa moze zvliekat.dolezite je nech nic nepretecie.ved on sa nezvlecie cely. max do polky