najlepsie/najkvalitnejsie kondomy

evita21

durex extra safe nam uz 2krat praskol a vobec partnerovi nedrzi a zle sa navlieka..takze netreba len podla znacky

miso

S kontrolou som to myslel tak, ze si ho pocas suloze pridrzim pri koreni. A s velkostou problem nie je. Mam 19 cm a do Pepina sa v pohode vojde. Tvoj priatel ma asi dlhsieho a hrubsieho. Neviem

ericka

miso, to mas aku velkost penisu, ked kontrolujes, ci sa nezvliekol? Sorry, ale moj priatel sa do pepina nemohol narvat, vyzera v nom ako jaternica, doslova sa tam musel nastrkat, take su male tie kondace pepinove. On je strasne hruby a velky, az som sa vzdy smiala. Ked sa tvojej kamoske nieco nezda, pouzi aj spermicid. Na kondaci nemusis vidiet prasknutie, keby tam bola co i len najmensia skulinka, tu by si nevidel a ona by bola v tom. Alebo si daj prerusovanu suloz, ale to by si musel byt starsi a skusenejsi. Sex s kondomom si ani zena tak dobre nevychutna...

miso

No tak rozhodnutie uz necham na Teba. A s tym pocitom mas pravdu. Ja tiez casto premyslam ci je dobre navleceny a sem tam ho kontrolujem ci sa nezvlieka. A po styku ho s priatelkou vzdy kontrolujeme ci nepraskol kedze ona je velky odporca Antiky a ma tiez take cudne pocity ze ci vsetko prebehlo OK

janka22

No...ja som dostala lekciu v navliekani kondomu...ale aj tak mam vzdy divny pocit, ci som ho priatelovi navliekla dobre. Nam zatial nic neprasklo. Vzdy sme mali Durex...ale Pepino je tiez vychyrena znacka a su lacnejsie...tak rozmyslam, ci ich neskusime. Len nechcem ist do horsieho...chapes?!:)

miso

Janka22. Z vlastnych skusenosti viem, že Pepino su spolahlive. Zatial mi nepraskol ziaden z tejto znacky. Vsetko vsak musis brat s rezervou. Na kondomoch nie je najdolezitejsia znacka ale to ako ho navlecies. Viem ze Durex su drahsie ale tam platis za ten nazov Durex.

miso

Ja som tiež za Pepino- perfektne sa navliekajú a pri sexe skoro necitiť že ho mas. S Durexami som nebol velmi spokojný.

mica

durex niesu velmi dobre. zbytocne drahe a zo zvlastneho materialu. aspon tie najnovsie...
vyborne su Pepino a Benneton-uzasne vonaju. vobec necitit gumu