antikoncepcne naplaste

ninika

a este som zabudla naplaste maju az 99% a viac ucinost oproti tabletkam pretoze tie maju len 98% a este k tomu ked si zabudnes dat tabletku tak mas cas na nu iba 12h a naplast ta chrani 24h po odlepeni...:) takze to je super vyhoda

ninika

z 10 zien 1-2 su z nich nervozne a odlepuju sa im...v navode je napisane ze su pre zeny od 40-70kg nad 70kg maju mensiu ucinnost a nie su vhode pre potiace (velmi potiace sa zeny)...ale zase mam aj kamaratku ktora s tou naplastou chodi pravidelne do sauny a kupat sa takze ziaden problem...ona sa sice po krajoch trosicku poodlepuje ale nic to nie je mam to vyskusane...a tehotna som nebola ani raz hehe :)vyhody su tie..ze nemusis na to kazdy den mysliet iba ju napr. v nedelu nalepis a o tyzden zase odlepis...a este k tomu ti tie latky idu rovno do krvy a nie cez zaludok..lenze ma to aj nevyhodu ako ze je to vidno..zalezi od toho kam si to das...mas na vyber bud brusko chrbatik zadok alebo plece..ale inak mne sa naplastne pacili...:)

amiga

nie ale je to pekna blbost cele naplaste....sa trosku spotim a naplast dole :(.....a ze vydrzi to isto....zajtra idem na gyndu aby mi dala racej tabletky..