Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Len taka otazka- ake su znaky neplodnosti?

gingi

vie mi niekto pomoct prosim jednoducho som prestala menstuovat uz 8 mesiacov tehotna nie som bola som u lekara on vravel ze hormony aj vsetko mam v poriadku sam nechape co je chyba je mozne ze som neplodna?

mirkaaa

salma zeny bolia prsia ked maju pred menstruaciou a co sa tyka vajecnikov mozes ich mat prechladnute,ale toto urcite niesu priznaky neplodnosti....rad sa podla Ivka 1

salma

jaajj lebo jedna kamoska mi vravela ze ked ma bolia prsia a vajecniky amam nejake nemenovane veci k tomu ze som neplodna tak som si to chcela overit

Ivka 1

Salma o neplodnosti hovoríme,ak po roku nechráneného pohl.styku nedôjde k otehotneniu. Vtedy je dobré
vyšetriť partnerov spermiogram/tam sa môže aj skôr/ a potom sa vyšetruje plodnosť u ženy - robia sa hormonálne
profily, teplotné krivky atď.

jadierko

Podla toho, co zapricinilo neplodnost. Niekedy staci napravit hormonalne hladiny napriklad. A vzdy je moznost umeleho oplodnenia alebo adopcie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Len taka otazka- ake su znaky neplodnosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk