HPV VIRUS, PRENOS, OCHRANA PRED NIM?

Príspevok v téme: HPV VIRUS, PRENOS, OCHRANA PRED NIM?
LaurinkaB

ahojte, diagnistikovali mi HPV virus, mam 3 roky priatela, navzajom sme si verni, podstupila som konizaciu (odstranenie casti krcka maternice) a rada by som vedela, ci HPV - kedze je prenosny aj na muzov, mozem chytit pri milovani od priatela spat?

Pytala som sa lekarov, ale nikto mi nedal uspokojivu odpoved. Nechcem podstupovat dalsiu traumu pri diagnostike, resp. podstupovat dalsiu operaciu. Je mozna nejaka liecba pre muzov? Beriem aj INDONAL - 300 alebo 450mg denne.

DAKUJEM ZA ODPOVEDE

RNG

Selen je selen, tak isto zinok je zinok. Ked je vo spravnej forme na absorbciu, na mene vyrobcu nezalezi.
Selen by mal byt vo forme selenovych kvasnic, ale aj niektore ine formy su dobre.
Zinok vo forme citratu, maleatu askorbatu, glycinatu,aspartatu, aminoacid chelatu-to vsetko su dobre formy, hoci je medzi nimi maly rozdiel v absorbcii.

RNG

Najlepsi pristup je selen a probiotika, hoci vitamin C je uzitocny tiez a aj na mnoho inych veci(hlavne tvorba kolagenu)

LaurinkaB

Vanesa - nemala som ziadne priznaky, objavili mi to pri beznej preventivnej gyn. prehliadke po roku. Ked mas pokrocile stadium, mozu byt priznaky nepravidelne krvacanie, vytok, bolesti brucha a ine.

LaurinkaB

RNG prosim Ta a to si mam namixovat nejaky roztok z tych veci co si vymenoval? alebo mam povedat priatelovi, ze budeme teraz jest viac vitaminu C? Dakujem moc

RNG

Opakujem antiviralne:
Selen(400 mcg),vitamin C(3 gramy ester C), aloe vera(1/2 dcl),extrakt z olivoveho listu(3x1/2 gramu az 2 gramy=intenzivne) ,larrea tridentata=creosot bush(2x1/2 gramu)a rozne ine.
Dobra ochrana sa da budovat tiez v crevnej flore probiotikami, ktore obsahuju kulturu lactobacilus bulgaricus