strax z rakoviny-prosim pomoooc

Príspevok v téme: strax z rakoviny-prosim pomoooc
martika

vela sa teraz hovori o rak.criev a aj vela mojich znamych tym trpi cim dalej tym mladsi rocniky a cim dalej tym viac,a tak som sa dostala do stavu,ze ma to psychicky nici a mam strach.uz to trva prilis dlho-vyse polroka a velmi ma to zatazuje.bojim sa ist na potrebu,ci tam nahodou nebude nejaka krv v stolici a samozrejme ze si stolicu vsimam a jasneze aj nieco cervene v nej zbadam a potom sa trapim. neviem-moze to byt zo stravy?snazim sa nic cervene/paradajky,cviklu a tak/ nejest i ked je to zdrave,aby ma to nedeptalo.bojim sa.da sa mi nejak pomoct.ale to, ze kasli na to,uzivaj zivot a podobne, to mi nepomaha...

strach

martika ja mam podobny problem poslednu dobu mam strach z toho ze dostanem nejaku strasnu chorobu, alebo sa mi nieco stane, alebo jednoducho povedane mam hlavne strach zo smrti, desim sa toho ze potom uz nic nebude a tym zvastom nebo peklo neverim.... neviem prestat mysliet na smrt bojim sa

RNG

Kosa, vrele suhlasim. Cas mi je velmi vzacny.
Martika, v temach je dost praktickych navodov co jest a comu sa vyhybat
Indol(I3C) je extrakt z kapustovin, ktory je uzitocny pri prevencii aj liecbe rakovin.

martika

...iste ze daktore typy sa vyliecit daju ak su podxytene vcas! VCAS!a len niektore typy, cize prevencia-myslim kvalitna lekarska prevencia ak nefunguje, co u nas nefunguje, tak sa clovek samovysetrovanim a od straxu moze aj zblaznit! keby bola bezne vyliecitelna, strax by nebol...tak ako nie je trebarz z prechladnutia, ci anginy a pod.

kosa

martika,
nebojte sa!
hovorieval JAN PAVOL II.

NEBOJ ME SA!!!
rakovina sa da vyliecit!
hovori kosa ( nuz na niekohO to treba zvalit).
ukludni sa a zajdi si na temu PRAVDA O RAKOVINE-VITAMIN B17.

nielen tam su LUDIA, ktorym toto klamstvo NIE JE LAHOSTAJNE a hovoria pravdu.

a je tu vyborny KONZULTANT RNG, kotreho sa hocikedy mozes hocico opytat.
nezabudni ale ze jeho cas je DRAHY, a predtym ako sa zacnes nieco pytat tak si precitaj DOSTUPNE VECI ( v teme PRAVDA O RAKOVINE-VITAMINB17).

okrem dobrej rady, RNG ti bude urcite vdacny ze mu nebudume ZBYTOCNE opakovat otazky na kotre uz odpovedal.

Suhlasite, RNG?

martika

RNG
dakujem,
to v mojej hlave sa zrodilo, nie preto ze je to zdrave to viem, ale ze je to cervene, a cervena farba v stolici ma desi, a tak mi napadlo, ze to moze byt zo stravy-cervenej zeleniny, tak aby sa to neobjavovalo a ja aby som nemala depky, preto to obmedzujem, lebo ma to strasi, i ked jasne ze nie uplne, ale aspon supky nejem, ale i tak obcas zbadam v stolici aj semtam primes cervenej farby.vies, ta rakovina je hrozny strasiak.a ja teda mam strach, lebo vela ludi ,aj mladych, okolomna ma rakovinu criev ci konecnika.a psychika zial funguje, a rakovina je zatial stale oficialne nevyliecitelna...tak sa toho strachu asi nezbavim.
no a kde ten odporucany extra vitamin D,ktory chrani hrube crevo a tresci olej?myslelasom, ze hrube crevo chrania ine latky-citalasom o nejakych izonatoch ci tak nejak a 3-indole?

RNG

V koho hlave sa urodila ta kriminalna myslienka nejest nic cervene?!?
Pricom prave "cervena farba" o papriky a paradajek je zo vzacnych karotenoidov(hlavne lykopen) ktore su specificky protirakovinne.
A surova cvikla obsahuje jeden z najvyssich obsahov enzymov, prostriedkov na cistenie a odmorenie tela, velmi silnej zbrani proti rakovinam. Je to sucast liecebnej procedury pri rakovimach!
Ochrana proti rakovine criev je cistenie viacej vlakninami(zeleniny, celozrnne produkty, psylium), udrzovanie spravnej probiotickej flory, branie dost roznych antioxidantov a potrebnych olejov-ci uz v prirodzenej forme alebo aspon doplnkoch, nezabudat na selen, zinok a extra vitamin D, specificku ochranu proti rakovine hrubeho creva.Hlavne v zime, ked nedostavame dost svetla na vytvorenie vitaminu D v kozi.
Vyborny zdroj ochrannych olejov a vitaminu D je tresci olej(cod liver oil)