Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spalenie pokozky slnkom

Lenush

urcite ti to casom zmizne. a pre buducnost sa nezabudaj poriadne kremovat aj na prstekoch na nohach, laktoch, na perach, usiach, nose, kolenach poriadne natierat, kedze tieto miesta su obzvlast citlive.. a kremom nesetrit!

katrin3331

pred troma dnami som si na slnku spálila prsty na nohách a nohy, natieram si to panthenolom ale aj tak to mám červené a mám tam také fialovo červene fliačiky... chcem sa spýtat či by niekto nevedel čo mám s tým robit a či mi to zmizne, alebo mi ostanu nejaké flaky alebo niečo podobne.... :-( dakujem

RNG

Narazove davky vitaminu E potrebne pri spaleni pokozky slnkom su ale 800 IU, to je najmenej 10 krat tolko, kolko mozes z prirodnych nekoncentrovanych zdrojov dostat

Lenush

Podporuje regeneráciu buniek. Vit. E má vynikajúce účinky na nervový systém, sexuálnu aktivitu, okrem toho omladzuje pokožku a vlasy. Bráni tvorbe výrazných jaziev. Má dôležitú úlohu ako antioxidant, pretože poskytuje ochranu pred voľnými radikálmi

RNG

Na spaleniny je najlepsie aloe vera Podla moznosti ciste(99.3%) nekonzervovane.
Na regeneraciu po spaleni je potrebny vitamin E a C, nielen beta karoten
Hlavne vitamin E predide supaniu ked to clovek na slnku trochu pretiahne. Samozrejme nie ked to pretiahne prilis.
Davka oralne je narazovo 800 ba aj 1200 IU den dva (pred, ked vies ze budes na slnku pravdepodobne dlhsie) a po spaleni.
Pomaha aj tekuty vitamin E rovno na spalene miesta-ciastocne sa absorbuje cez kozu, podobne ako hojive aloe
Najdes na Google.sk pod doplnky, tekuty vitamin E, aloe

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spalenie pokozky slnkom - Fórum - ZDRAVIE.sk