Je EVRA hormonalna antikoncepcia?

Príspevok v téme: Je EVRA hormonalna antikoncepcia?
cooldňjka

Ahojte,potrebovala by som vediet,ci je EVRA horm. antik.,pretoze som ju videla na obrazku ako ta lepiaca naplast,no neviem,ze na akom principe funguje. Je to dost dolezite,pretoze ja zo zdravotnych dovodov nesmiem brat hormonalnu antikoncepciu,tak ci sa mi oplati ist k lekarke a nechat si predpisat toto. Dakujem. A rada si precitam aj tipy,postrehy,ktore ste mali s uzivanim tejto antikoncepcie...

cooldjka

no ja som to nemyslela tak. ja som mala,resp mam chronicky zapal kosti a doktorka povedala (obvdna,nie gynekologicka),ze nesmiem brat hormonalne preparaty,lebo to sposobuje zmeny v organizme a moze sa stat,ze opat sa mi zapali kost...hmmm..tak nic,asi si budem musiet vystacit s kondomami..skoda,ze re mna este nevymysleli antikonc...a to som si myslela,ze ked sa to lepi,ze to nebude orm...skoda...

ninika

hej EVRA je hormonalna Antikonc. ale je ina ako vsetky ostatne...kedze sa lepi na pokozku vsetky latky sa dostavaju do krvy cez pokozku a nemusia ist cez zaludok a pecne..takze to tak neposkodzuje organizmus...