Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PROSIM NAHLIADNITE

tatinka

veronika existuje lak na nechty, resp. pripravok ktory si nanesies a ked strcis necht do pusy, tak to ma strasnu chut, hned ta prejde to okusovanie...=)

ethel

Veronika..v prvom rade sa musíš odnaučiť hrýzť si ich,potom si ich nechaj trošku podrásť a už si ich len strihaj.Občas si ich natieraj olivovým olejom a môžeš si kúpiť v každej drogérii výživný lak na nechty,je to priesvitné..

veronika

Mohli by ste mi poradit?? Ja si hryziem nechty az tak ze ma to boli!!! Chcela by som sa spytat ci existuje taky lak co pomoze rastu nechtov!!

katusss

viaderm je na takéto problémy s nechtami a tiež vlasmi a pleťou. no ja by som s tými nechtami nič nerobila ja by som bola šťastná keby som si mohla dať urobiť gelove nechty a vydražali by mi dlho takto mi môžu vydržať týžden pretože mne nechty rastú strašne rýchlo.inak predávajú aj v AVONE lak na zrýchlenie rastu nechtov ale neviem či to pomáha ja by som potrebovala taký opačný efekt. ja na tvojom mieste by som bola šťastná a dala by som si urobiť gelove nechty pretože sú sice umelé ale krásne a pretože je to dosť drahé nemá význam vyhadzovať peniaze na to čo netrvá dlho. inak pod gelovými nechtami sa dajú pestovať aj vlastné ale to neviem iste. skús sa opýtať tam kde to robia... zdravím....cmuk

D_nika

existuje aj lak na rast nechtov (sama tomu moc neverim, ale prave ho skusam, lebo tiez mam pocit, ze mam hrozne nechty.. teda nie pocit, ono to je fakt)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PROSIM NAHLIADNITE - Fórum - ZDRAVIE.sk