nemôcť sa nadýchnuť.

silvias

Dobrý den zdravím všetkých.
Dnes je piatok a mne je stále zle a zle
už som si kúpila aj Magne B6 čo mi poradila Alternatíva tak uvidím či sa mi bude lahšie dýchať.A v pondelok
cestujem na dovolenku do Talianska
tak uvidíme ako mi tam bude či budem
mať probléme!!
Pekný víkend želá Silvia

silvias

Aj mne sa páči diskusia na zdraví leho
sa tú pomáha ľuďom a to je dobré.
Ja som to zistila len tak náhodou,že
existuje aj takáto super stránka!!!!!
Prajem všetko dobré a veľa štastia.
Silvia

karola

Páči sa mi diskusné fórum a pomoc pri riešení zdravotných problémov.Občas si tu kliknem,prečítam a som rada,že sú ľudia ako Alternatíva,Pišta,JATYON... atd.,ktorí poradia.´Dakujem za všetkých.Želám veľa šťastia.

Alternativa

Hlieny su prejavom cistenia organizmu od cohosi. Kup si knihu uvedenu pri zalozeni temy Odkyslenie organizmu, mnohe sa dozvies. Pozri si aj temu o kravskom mlieku. Ja mam velmi dobre skusenosti s pravidelnymi navstevami solnej jaskyne v spojeni s hlienmi. Je tu viac tem k jaskyniam, cosi najdes aj v teme Sol lieci, nazory su rozne, ale to je normalne. Je vyborne, ze objektivne nemas ziadny nalez. Teraz hladaj alternativne formy na odstranenie toho, co Ti problem sposobuje, ale nasa medicina to odhalit nevie :D. Drzim palce.

silvias

Alternatíva dakujem ti veľmi pekne za všetky rady a príspevky od teba.
Ešte raz vďaka.
Pekný den praje Silvia

Alternativa

Veru, aj ti najblizsi su niekedy kvalitni "skrtici" na mentalnej urovni. Ale vsetko zavisi na nas, ako im to dovolime, takze je to tvrda praca na nasej psychike a pristupe k zivotu, kedze partnera nezmenis.
Lekarka nie som. Mam pracovne zaradenie s farmaciou suvisiace /+ spolupraca s lekarmi/ a potom hobby, comu odpoveda aj moj nick :D.
Tetania - moje rady
1. Liecba - pozrela som si Timonil /nepoznala som ho/. Vyzera dobre, patri k asi najucinnejsej novodobej skupine liekov, t.j. min. vedlajsie ucinky. Vapnik je OK /mas ho ako kalciovy sirup/, pridala by som magnezium - ma protikrcove ucinky, stabilizuje nerv. sustavu a B komplex. K sirupu je na trhu dobra kombinacia, vola sa Magne B6, vyrobcu si nepamatam. To ma ale len vit. B6, nie cely komplex B vit. Takze po vyuzivani by som zmenila kalc. sirup za kombinaciu vapnik-horcik-zinok, je na trhu aj v kombinacii namiesto zinku selen. A doplnit B komplexom. Moznosti je viac.
2. Strava - uvedene vitaminy a iony su aj v potrave, obohat o ne svoj jedalnicek. Mnoho inspirujuceho najdes aj tu vo fore v temach o ovoc. a zel. stavach, BMI index, odkyslenie organizmu, atd.
3. Stabilizacia psychiky, pristup k sebe samej a k zivotu - vela pohybu na vzduchu, pohybove aktivity, zaujmy, ucit sa mat rada samu seba a zivot, vela sa smej /ale nie na silu, zo srdca/, tes sa z malickosti. A bude sa Ti dychat lahko, s laskou. Odporucam kurz jogy, ak by Ta to bavilo. Joga je vyrazne o spravnom dychani a ucinok sa prejavi komplexne na zdravi.

silvias

Karola na tie moje hlieny mi dávali
už všeličo aj kloktadlá aj všeliaké veci ale niekedy toho mám viac a niekedy menej. Aj na rozbor mi to dávali a nenašli mi tam žiadne baktérie ani nič také.Ja už neviem už som s toho hotová.Silvia

karola

Silvia,nemám tetaniu..teda nizistili mi nič také.Určite to mám z psychiky,z manžela...robí mi stresy..niekedy,teda dosť často.
Na tie tvoje hlieny by predsa malo niečo byť.Ľudia,poradte Silvii dačo.
Dík.Nech sa vám darí.

silvias

Karola ale ty to máš asi s psychického
stavu alebo ti zistili Tetániu???
Vieš je to hrozné ked clovek sa nemôže
nadýchnuť a vždy ti tam niečo blokuje
ale ja vypľuvám aj také biele hlieny.
Pekný den praje Silvia

karola

Aj ja mám podobný problém s dýchaním a škriabaním v hrdle.Tiež sa mi to zhoršuje a viac prejavuje pri stresových situáciách.Ibaže tebe pri tvojom priateľovi sa to zlepší a mne pri mojom manželovi sa to výrazne zhorší.