Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Max Factor - testovanie

Príspevok v téme: Max Factor - testovanie
liliiiinka

ma factor.. zamysleli ste sa niekedy nad tym, kolko zvierat pride o srst, oslepne alebo dokonca umrie len pre to aby ste si mohli kupit jeden takyto drahy vyrobok? viem, je to mozno ,,zivotne dolezita vec,, otestovat to..ale su ine sposoby ako testovat kozmetiku, a nie na zvieratach.. NEKUPUJTE MAX FACTOR!! CIH VYROBKY SU TESTOVANE NA ZVIERATKACH, KTORE SA NEMAJU AKO BRANIT!!

didusa

tak to som velmi sklamana...teraz som zistila ze skoro vsetky ZNAME znacky na pultoch nasich predajni dove garnier...testuju svoje vyrobky na zvieratkach :(

syd

aaaa som strasne sklamana:(sice mam make up max factor ale ked som si precitala ze to testuju na zvueratkach taq mam strasne vycitky:(uz by som si to nikdy nekupila:(dakujem pegina ze si sem dala zoznam firiem ktore testuju a ktore nie vyrobky na zvieratkach..:)

pegina

malinka, ja aj konam, aj preto tu nie som stale zavesena a nemozem ti odpovedat.Ja som ziez vysokoskolsky vzdelany clovek. A ked niekto v jednom prispevku napise, ze ma rad zvietara a v dalsom, ze testovanie na nich je nutne mi pride ako kecanie. Ako je mozne ze niektore spolocnosti dokazu vyvijat pripravky bez testovania a ine nie? To znamena ze testovanie nie je nutne! Do roku 2009 to bude aj tak v EU zakazane.

smejko

Je pravda ze v dnesnej dobe je az problem vybrat si nieco co by testovane nebolo.Testuje sa vela a je to krut.Testuje vela kozmetickych spolocnosti(Rimmel,Palmolive,Fa,..)Akurat viem ze Nivea,Garnier,Avon a Oriflame netestuju na zvieratach(aspon to tvrdia)A vobec naco nam make-up:DVed sme aj tak pekne:-P

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Max Factor - testovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk