Opuchnuté prsty na rukách

Príspevok v téme: Opuchnuté prsty na rukách
evika

Prosím o radu, čo to asi spôsobuje - taký týždeň, mi opúchajú prsty na rukách. Ráno po zobudení ma ukrutne bolia, kým si ich rozhýbem. Neviem dlaň ani poriadne otvoriť, ani zatvoriť. Trvá to takých dobrých 10 -20 minút, kým to povolí. Chystám sa k lekárke, ale momentálne má dovolenku.

JOJO1966

mam opuchnute prsty na lavej ruke uz viac ako 2 mesiace hlavne rano,cez den mi trocha odpuchnu,nenarovnam ich ani nezohnem,mal som dlahu,rehabilitaciu(elektriku,ultrazvuk,vodu,magnet)rozne lieky,teraz beriem inekcie,ani na rengene nebolo nic.dakujem za kazdu radu

JOJO1966

mam opuchnute prsty na lavej ruke uz viac ako 2 mesiace hlavne rano,cez den mi trocha odpuchnu,nenarovnam ich ani nezohnem,mal som dlahu,rehabilitaciu(elektriku,ultrazvuk,vodu,magnet)rozne lieky,teraz beriem inekcie,ani na rengene nebolo nic.dakujem za kazdu radu

majanova

no vies, to je tazko, lebo ked by tam mal ist nasilu, to by asi nemalo velky vyznam. asi by si mal najst niekoho sam, komu on doveruje. ja som sa s nou stretla zatial iba na vysetreni, to trvalo dlho a potom ked som si bola pre tu prvu kuru. vlastne som sa k nej dostala na odporucanie a videla som ju raz v telke. aj som od nej nieco citala, takze som uz mala nejaku predstavu aka asi je. trocha som z nej mala aj tremu ale ona je fakt perfektna a taka normalna nepotrpi si na nejakych takych formalitach. a fakt sa cloveku maximalne venuje.takze z toho mam dobry pocit ale co urobia tie lieky ako to zaberie to je este skoro hovorit. ludia ju dost chvalia tak snad to bude dobre. inak najdes si od nej nejake clanky aj na tomto webe na tejto stranke zdravie.sk ked si to das do vyhladavaca. a mne konkretne dala cinske lieky teda z tradicnej cinskej mediciny ale pocula som ze dava aj homeopatika a aj ine pripravky. tie som zatial nemala. uvidim ako sa to bude u mna riesit.

JBS

dakujem za odpoved. a je draha, co berie za jedno sedenie? dala ti nejake veci uzivat (homeopatiu?)alebo si to musis sama zaobstarat? ako casto mas k nej chodit? vies, chcem to pre brata, bolievaju ho nohy a doktorka mu dala mnozstvo liekov a aj tak mu neni lepsie. byva 100 km od bratislavy, najprv ho musim nejako presvedcit.

majanova

aha, a co mi vlastne je? no mam toho viac, ale hlavne ma trapia bolesti klbov kedze som este pomerne mlada (23 rokov) a stale akne, co by som uz zase v tomto veku mat nemusela. no a este vselico ine, coho by som sa tiez celkom rada zbavila. kedze ako mi povedala je ta liecba celostna, cize sa pri tom neodstranuje len nejaky jeden problem ale sa vlastne lieci cely organizmus tak verim ze sa celkove zlepsim.

majanova

ano, zacala som sa liecit u dr. albertovej. beriem zatial len prvu kuru. uz som spozorovala nejake reakcie ale este som len na zaciatku tak sa k tomu neda vela povedat.