Koenzym Q10

dudusko

Mám otázku kú som dostal na teste s lekarskej biochémie čo znamená koeficient 10 pri koenzýme Q10. Ked viete niekto prosím odpovedzte na DusLo@centrum.sk ďakujem

RNG

Nedrazdiace doplnky su vzdy lepsie na lacno.Vyssia absorbcia,
Drazdenie-to je velmi individualne, to musis skusit-najprv vzdy, ako so vsetkym neznamym, vcitane jediel,zacat s mensou davkou, nech si telo moze navyknut(alebo v pripade zriedkavej alergie-to je individualne mozne na cokolvek, nech nie je reakcia privelka)Az potom postupne vystupit na plnu davku.
Enzymy na lacno cistia telo, s jedlom napomahaju travit jedlo

borek

Urcite tam zavolam.Mohol by si mi,prosim ta,povedat,nakolko sam si uvadzal,ze niektore pripravky sa maju brat nalacno,ine az pocas jedla,ako mam brat Koenzym Q 10? V navode to nepisu.Kedy je ucinnejsi?Ked ho zoberiem pred jedlom?

RNG

Firma Dacom neuvadza presne zlozenie, len ze horcik je vo forme laktatu-to by hned bol dovod pre moznu alergiu(mlieko)
Dacom je malicka ceska firma, o ich laboratoriach mam pochybnost je to len mixovanie vonku kupenych produktov a balenie.
Produkty v mojich doplnkovych obchodoch su z megaspolocnosti NBTY ,o stovkami ludi len v laboratoriach na kontrolu kvality a ich vyrobky nesu medzinarodnu pecat kvality: GMP
porovnaj profil
www.dacom.cz
a
www.nbty.com

RNG

Neviem, co tvoje tobolky obsahuju.
Okrem aktivnych latok, a aj tie su roznej kvality,su tam rozne plnidla, takze je mozna alergicka reakcia.
Skus inu znacku s inym zlozenim.
Na dobru kvalitu CQ10 samotneho nie su reakcie popisane nikde v literature. Ved telo ho neprestajne vyraba v ovela vacsich kvantitach
Mozno tam mas oxid titanu-na to su alergie,bakterialne zamorenie(niektore cinske suroviny su rozne zamorene a nezodpovedni vyrobcovia doplnkov ich poriadne nekontroluju pri dovoze)atd

borek

RNG,preco potom,ked zoberiem dve tobolky denne,cize tych 30mg Koenzymu Q 10,tak ma hrozne boli hlava,akoby som mal mozog vo zveraku,hlas sa mi zmeni na taky chraplavy a zaroven pocitujem silny tlak do oci?