LAPAROSKOPIA

Príspevok v téme: LAPAROSKOPIA
katika

Zdravim vas vsetkych.s priatelom sa snazime o babatko uz rok a nic.bola som u doktora a robil mi ultrazvuk a povedal mi ze mam vrodene vaccsie vajecniky a ze pojdem na laparoskopiu a uvidime.myslite ze mam sancu po laparoskopii otehotniet?bojim sa ze budem neplodna.sama som adoptovana a ta predstava ze sa to stane aj mne ma desi...dakujem moc...majte sa...

helenaxxx

ahoj ja som bola pred rokom laparoskopicky operovana lebo mi zistili mimomaternicove tehotenstvo a bola som uz v 2 mesiaci......pritom mi museli odstranit aj jeden vajickovod a teraz je vsetko krasne lebo som tehotna a uz som v 5 mesiaci a vsetko prebieha uplne super dobre.....a uz aj citim pohyby plodu...krasne...

katika

diky za prispevky...mam to az v oktobri ale najradsej by som sla aj dnes nech to mam za sebou...laparoskopie sa vobec nebojim ale bojim sa toho co nastane potom...sedem rokov som mala gynekologicku a ta mi nikdy nepovedala ze mam vacsie vaJECNIKY A NAKONIEC MA NASTRASILA RAKOVINOU TAK SOM SLA K INEMU A s tym som spokojna zatial..takze ma musi dat asi dokopy...INUSKA drzim palce nech vam robi len radost som tiez adoptovana je to dar ale ak by sa dalo prave preto chcem mat vlastne...uvidime...

lea

neviem. ja doktorom moc neverim. kazdy takyto zakrok je zasah do organizmu. treba zvazit pre a proti. kolegyna ma po laparoskopii zrasty v brusnej dutine

inuška

Katika, neviem či už máš po tej laparoskopii, ak nie ničoho sa neboj. Ja som to absolvovala aj umelé oplodnenia 3x, a nič.Vraj sme s manželom ok,ale všetko má svoj čas.Teraz máme chlapčeka 2r. z DD, je úžastný,a pre nás najkrajší na svete.Máme ho od 9mesiacov. A ešte niečo, nie je matka tá čo porodí, ale tá čo vychová a vie sa postarať.Ty by si to mohla "pochopiť", takže žiadná depka a prajem veľa šťastia.

katika

viem ze to nieje vazny zakrok ale bojim sa ze nebudem moct mat deti. sama som adoptovana a chcela by som mat strasne vlastne babatko...ale diky za povzbudenie...:-)

kola

nestresuj,uvidis po laparorkopii,a nie je to nic strasne,aj mne to robili.drzim prsty.ps,nech ta nedesi ani predstava adopcie,nevies,mozno tvoja babika uz na teba niekde caka.