mam malinky nabeh na anorexiu,??prosim poradte mi VY

Príspevok v téme: mam malinky nabeh na anorexiu,??prosim poradte mi VY
anonymka-anonymka

mam 163cm,49kil..drzim hladovku pretoze chcem schudnut..a pritom trpim,lebo som strasne hladna..no radsej si jedlo odpustim..ked som pod natlakom,dam si jablko..kazdy den cvicim,chodim sa byciklovat..od vcera som ale zistila,ze jedlo mozem pokojne vyvratit..sla som na wecko..ale akosi nic..dnes som zjeda dve palacinky pretoze som bola nutena no vzapeti som to vyvratila..preco to robim???

:))))))))

ako mozes byt tucna ked mas 49 kil a stale sa obmedzovat v jedeniii?? trosku preber sa moja :) ja viem ze niesi lebo ja mam ttiez 49 a vysku 168 .a som chuda a to som etse aj vyssia ako ty...
miluly rok som mala presne taky isty problem..dost mi..zalezalo na tom ako vyzeram..sak ale to aj teraz ale viem ze to bola obrovska chyba lebo som mala z toho len problemy. nechcela som nikam do spolocnosti chodit lebo kazdy len pozyval a ja som nechcela :( .... ani k starkej ani na oslavu ani s kamsomi vonka aani s farajerom no strasne :(( po case som si ale uvedeomila ako je potrebme nieco s tym robit a tak som zacala papat :(( velmi som sa etse trapila lebo som trosku pribrala no na 52.... nikto si to ani nevsimol poriande len jasom sa citila ako najtucnejsia na svete :(( teraz mam taku kolisavu vahu ale viac ako 52 nevazim nikdy... to som rada aspon.. urcite je lepsie zit takto ako keby tak sa obmedzovata tak ... to potom aj kamosi si vsimnu ze neni setko okej s tebou ked oni seci daco jedia a ty sa kukas........... drzim palce..ja som uz tym presla a uz konecn e mam s tym pokoj...drzim ti palce papa

lyla

jaja, ak niekto zvracia,ešte neznamená, že má bulimiu, ta je o prejedaní sa a to zozhodne nie je anonymkin prípad. Anorektičky dokážu mať výčitky aj z jedného jogurtu a vydáviť ho.
Pre zakladatelku temy: máš nízku váhu, schudnut určite nepotrebuješ, je super, že si uvedomuješ, že máš problém a chceš ho riešiť...ja som prežila všetko, čo tu opisuješ...každý sa ti tu snaží poradiť aj keď tvojmu problému nerozumie (ani ja nie som odborník, napriek tomu, že som sa tomu venovala aj v rámci štúdia), skutočnu pomoc by ti však vedel poskytnut len psycholog, tak nazbieraj odvahu!

rockerka

Si zrejme bulimicka. Navstiv psychologa, pokym nie je neskoro. Si chuda, mas akuratnu hmotnost na hranici s podvahou, jedz normalne!!!

ivana178

ahojte.ked tak citam niektore prispevky tak uz aj ja zacinam o sebe pochybovat.mam 168cm a tych 50-51kg.sa to strieda.doktorka mi jednym pohladom na mna povedala ze som anorekticka.vzdy som si vedela udrzat vahu do 51-52kg.ale uz sa to meni.mala som uz aj 49.zvykla som si pomaly jest a to znamena ze mi staci dost malo.dost casto pri pocite hladu vypijem liter mineralky alebo fajcim aby som oklamala zaludok.tak ma prejde chut na jedlo.ak mi niekto ponukne vytrvalo odmietam a klamem ze niesom hladna.proste mi nevadi ked som hladna a skrkanie v zaludku v pohode vydrzim.zacinam mat ale zdravotne a zenske problemy,citim sa dost blbo nic nevladzem,trasu sa mi ruky a v tvari som biela ako smrt.no neviem ako s tym prestat lebo na takyto styl zivota som si uz dost zvykla.takze sa mi nechce spravit jedlo a radsej budem hladna.myslim ze to nieje bohvieco

malice

ahojte... mam 165cm a 47kg, ale nie som anorekticka. ano viem, ze mam vyraznu podvahu, ale jem uplne normalne. obcas nietory ludia maju velky problem s tym, ze som chuda, ale uz som si zvykla. obcas mavam sice depky s toho, ze som chuda a ze mam maly zadok a prsia, ale da sa to.
tak sa radsej pozri na seba a okolo seba a zymsli sa nad tym!!! kalsi na ludi, rob to co je pdola teba spravne, ale nie zase v takej miere, ze to ohrozuje tvoje zdravie

evul

petka, bacha na vec - zdravy zivotny styl je nieco diametralne odlisne ako poruchy prijmu potravy - ked clovek zije zdravo, ma nejaku optimalnu vahu a je mu fajn. Ale optimalna vaha neznamena 40 kg pri 170 cm, ved to je uplne sialene... Ved tu uz nejde o to, ci sa holka niekomu bude pacit (az na par jedincov sa chlapom pacia normalne zeny). Je to choroba, a ak chce clovek prezit, musi sa liecit.

petka 045987

Baby ja Vas nachapem,vobec neosudzujem zdravy zivotny styl ,ale nejest nic a takto sa trapit a kvoli KOMU????
Ved chlapom sa pacia viac baby typu krv a mlieko.len si predstavte z,ze mate vy objimat vychudnutu kostru FUJ,zivot nie je o tom a zdravie mate len jedno,a zvriaciat,myslim si ,ze to v hlave nemate v poriadku,vasi rodicia zarabaju na jedlo a vy to bez stipky vdaky vygrcate do hajzla,neviem ci by ste to robili,keby ste si museli na jedlo zarabat sami,co by dali iny ludia za tu vasu nevyuzitu stravu.Tak sa vam znici organizmus,ze nebudete moct ani otehotniet a potom sa mozte do toho zachoda splachnut uplne cele.Baby spametajte sa zivot je o noiecom inom nie o kostre s velkou bledou hlavou!!!!!!!!!!!!

misicka

pri takej vyske a vahe nemozes byt tucna, tocis sa prilis okolo jedla,vyzoru, vahy a uz ti z toho sibe, preto si pripadas tucna, skareda a pod.Cvicenie je dobre ale mala by si zacat jest a pekne 3-4 krat denne, myslim ze o zdravej strave sa toho uz popisalo tak zacni citat, a hlavne si prejdi clanky o anorexii. Zastav sa kym mozes.

WEJA

qui:

ja mam 174 a vahu 59 kg. som stale chuda a mala by som mat fyziologicky viac.. nemyslis, ze to je teda asi tvoj subjektivny skresleny pohlad?