Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhe nechty.. vyhoda ci nie?

Ľubi

Môj názor či dlhé alebo krátke je krátke. Pri dlhých sa stále musíš strachovať- zlomím, nezlomím? Dlhé nechty je naozaj vhodné mať stále dokonale upravené čiže nalakované. Bez laku vyzerajú čudne. Nie v každom zamestnaní je povolené mať dlhé nechty. Z hygienického hladiska sú tiež nie veľmi vhodné. Aj krátke nechty sa dajú podľa môjho názoru pekne upraviť. Napríklad tieto jašteričky na celkom krátkych nechtoch trendynechty.sk

Whittie

Dlhé nechty mi svojím spôsobom väčšinu času vyhovujú. No sú aj situácie kedy by som najradšej mala o niečo kratšie lebo proste zavadzajú... Ale nedala by som ich preč ani za nič. Poctivo som si ich vypestovala a baví ma starať sa o ne, zdobiť ich, lakovať... Dlhé ich mám asi 2.3 cm od lôžka :-) Chcela by som to potiahnuť ešte ďalej pretože sa mi zdajú krátke :-D Už som si tak na ne zvykla že mi už ani nejaké dlhé neprídu. Neviem si predstaviť mať krátke nechty. Musím si poklopkať že sú také zdravé a nelámu sa. Každý sa ma pýta či sú to naozaj moje, že vyzerajú ako umelé a keď neveria tak sa len pousmejem keď viem že moje naozaj sú :-) toľko môj názor, ale proti kratším ale zato upraveným nechtom určite nič nemám pretože si nemyslím že neupravené a zanedbané dlhé nechty sú viacej sexi ako kratšie a upravené. Všetko záleží od toho ako sa človek o ne stará :-) howk...

jaja

katarina,tvoj prispevok znel tak pozitivne a radostne,ze si mi normalne vylepsila naladu :))))najma tym skrabkanim :)))))))

katarinazilina

Ahojte, moc som necitala, len tak zbezne :) ja mam teraz prva krat umele nechty, akrylove :) som veeeelmi spokojna. robim s kozmetikou (potrebujem aj podla toho vyzerat) a moje nechty boli velmi krehke a lamave (davala som ich do formy zelatinou a spevnujucimi lakmi) ale nie vzdy som mala cas sa o ne pekne postarat a s umelymi je menej starosti a hlavne niekto to urobi za mna :) paci sa mi na nich ze teraz mi chrania moje citlive prstiky. lepsie sa s nimi skrabka a stekli :) moj priatel ocenuje :) a neda sa s nimi vytlacat, co je super, aspon to vytlacanie necham uz len na kozmeticku :) pocula som rozne hrozostrasne historky o umelych nechtoch, ale ked je dobra dizajnerka, tak vas nic neboli a nechty su krasne a skoro ako prirodzene. vobec nemusia byt dlhe. to je o zvyku a potrebach kazdeho jedneho. co sa niekomu zda dlhe je pre ineho prilis kratke :) ale pre tie co maju slabe nechty hlasujem za akrylove. a da sa s nimi vsetko, aj moje oblubene navliekanie aj praca v zadradke aj pes ocenil lepsie skrabkanie za usami a ked aj nieco umyvam mam stale krasne ruky. uz len kremovat

jiji

ja som hrala od detstva na klaviri takze dlhe nechty neprichadzali do uvahy, a ani teraz si ich nenechavam narast, lebo sice ich mam zdrave a pevne, velmi ma obmedzuju a som z nich nervozna..asi nie som zvyknuta

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.