Dlhe nechty.. vyhoda ci nie?

dadka

Ahojte baby. no mne je asi jedno co mam dlhe alebo kratke nechty najlepsie su stedne. Da sa s nimi robit co sa vam zachce aj je prirodzenejsie. No neviem ako vy ale mne to maximalne vyhovuje :)

poliewoocka

Vlasticka:
zalezi od zvyku,som na tom podobne...no mne nechty narastu prirodzene dlhe a ked si ich ostriham ani esemesku neviem napisat:DDD

vlasta

poliewoocka, ja mam nechty dlhe cca 2 a pol cm od nechtoveho lozka merajuc (vlastne, samozrejme) a robim s nimi normal bata vsetky domace prace, ked ich ostriham, prve dni neviem ani pisat na pocitaci. Musim nechtom niekde poriadne tresnut, aby sa mi nalomil.

D_nika

ak si vies zvolit spravne umele nechty a aj si ich spravit pekne, ani to nejde poznat, ze nie su tvoje. kamoska ked som si ich spravila bola v tom, ze su moje, pricom ja mam nechty dost lamave a znicene. a podla mna, nemusia byt extra dlhe, ale take trosku dlhsie su super :)) a nemyslim, ze sa s nimi neda upratovat, alebo tak. ja som prave teraz au-pair a bez problemu!!! :))

poliewoocka

Kratke nechty maju viac vyhod ako tie dlhe,ale ani dlhe-ak su upravene-nie su na zahodenie!Kratke nechty zvladaju vsetky prace-ci uz domace,alebo ine:DDDkdezto dlhe nechty...su sexi,da sa s nimi dobre skrabkat po chrbatiku:DDD

vlasta

ja som si hryzla nechty do 15tky. Potom som prestala a odvtedy mam dlhe. Ani si ich nelakujem, su zdrave a silne. Striham raz za tri tyzdne, rastu mi rychlo a mam ich dlhe preto, lebo neznasam strihat si nechty.

suera

no holky... z vlastnej skusenosti vam mozem povedat asi tolko..ze mala som dlhe nechty, nelamali sa nic, vyzeralo to super, robit sa s nimi dalo fakt hocico..dokonca to nechtiac poskrabanie sa dalo znasat..ale poviem vam..tie nechty mi obcas prekazali..aj kratke nechty mozu vyzerat vkusne..ale teraz si zas na kratke neviem zvyknut...stastie ze rastu rychlo :)) osobne som proti umelym nechtam ako podotkla www..vyzera to nevkusne a prilis umelo..to racej nech si holka neokusuje a nech si ich necha narast , no nie ? :)

pata.k

ja zasa naopak.. nemam rada prilis dlhe nechty.. ked mam uz dlhe nechty, vzdy sa mi o nieco zlomia.. alebo nimi vzdy nechtiac niekoho poskrabem.. dlhe nechty sice obdivujem, hlavne tie baby, ktore s nimi vedia uz dobre "narabat", ale ja asi ostanem pri tych kratsich..