Jej depresia znicila nas nadherny vztah...

Príspevok v téme: Jej depresia znicila nas nadherny vztah...
romantik

Priatelka trpi na pp, ukludnovala sa prejedanim, cize z anorekticky sa vyvinula bulimicka. Depresie na seba nenechali dlho cakat. Velmi sme sa milovali a priatelka sa natolko bala(bezdovodne), ze ju opustim alebo prestanem milovat, az ma napokon po najtazsom zachvate opustila tym njakrutejsim stylom (vycitky, nadavky)... Opakujem bez najmensieho podnetu z mojej strany...
Neskutocne ju milujem, ale ona ma uz asi nenavidi, neviem co mam robit...

romantik

Zabka dakuem ti za tvoj nazor! Ja som uz vazne zufaly, dal by som jej vsetko co mam aj co nemam... Ale odmieta moju pomoc a je ku mne kruta, len aby som sa o nu uz prestal zaujimat... Mam silnu volu, ale to co mi robi posledny tyzden uz je trochu moc aj na cloveka bez srdca a ja som velmi citlivy clovek...

zabka

ahoj..no podla toho co pises tak ta to uz prestava bavyt a si dost zufaly z toho ako sa tvoja priatelka sprava a to nezakrijes tvoja priatelka to z te ba citi tak vycitky a nadavky potom niesu bez najmensieho podnetu .tvoja priatelka je chora to by si mal hlavne brat na vedomie nieje ako zdravy clovek ale to neznamena ze jej niet pomoci potrebuje doktora a teba tvoju oporu tvoju lasku a aj kazda normalna zena potrebuje stale citit od svojej lasky ze mas zaujem ze ti na nej zalazi ze si ju vazis prejavujes jej oddanost to potrebuje zena citit inac je nestastna.to co si napisal ze jej depresia vam znicila krasny vztah je dost silna kava a myslim si ze si to nezasluzi.si velmi zlaty chlapec ale ked niekoho milujes tak ta take nieco ani nenapadne .porozmyslaj velmi dobre nad tym co dalej ale hlavne sa rozhodni aby ste zbytocne neublizovali jeden druhemu a hlavne v jej pripade drzim palce

romantik

Mozno si uz zvykla somnou robit, co chce, ale musel som ju neustale ubezpecovat, ze ju milujem lebo by to bolo pre nu este horsie a mohlo by to dopadnut zle.
Ale teraz som si povedal:"Ked ma uz nenavidis a uz odmietas byt somnou v kontakte, neozvem sa ti! Uz mam toho dost, ponizovat sa uz nemienim!!!" To je teraz po prvykrat co sme spolu, a som zvedavy, ci sa mi ozve ona(za 2 roky to nikdy nespravila...)

romantik

LaurinkaB a Depka drzim Vam palce, ani neviete ako! Vela o depresii teraz citam a viem, ze to nemate lahke! Viem predsa o com hovorim:)

romantik

Mozno si uz zvykla somnou robit, co chce, ale musel som ju neustale ubezpecovat, ze ju milujem lebo by to bolo pre nu este horsie a mohlo by to dopadnut zle.
Ale teraz som si povedal:"Ked ma uz nenavidis a uz odmietas byt somnou v kontakte, neozvem sa ti! Uz mam toho dost, ponizovat sa uz nemienim!!!" To je teraz po prvykrat co sme spolu, a som zvedavy, ci sa mi ozve ona(za 2 roky to nikdy nespravila...)

LaurinkaB

Depka, chcela som romantika trochu povzbudit a mozno mu ukazat aj inu stranu problemu.

Sama sa liecim na depresiu, takze viem ake byvaju reakcie cloveka s depresiami, tiez som mala priatela ktory pri mne vtedy stal, ale potom to nezvladol a rozisiel sa so mnou...

bola som u psychologa, ktory mi povedal, ze to asi tak malo byt, a teraz sa nemam trapit minulostou a zacat novy zivot a myslenie. Tiez som ho milovala a vidis aku som dostala radu.

depka

uff...2 týždeň, nečakaj tak rýchlo zmenu, len lieky jej nepomôžu, musí aj sama chcieť...musí zabojovať...Ja to veľmi dobre poznám čo píšeš, presne to robím aj ja...a je to strašné, ani nevieš ako veľmi trpíme...my vám nechceme ubližovať ale depka nás ovláda...Ona ťa miluje! Ja som sa tiež x krát rozchádzala a všetko som hádzala na neho, že je to jeho chyba..ale potom keď som bola zase ako tak v pohode tak som vedela že za to môžem len ja...Až to nakoniec vzdal úplne, ale ty máš veľkú šancu, len sa musíš niečo naučiť o depresii a budeš vedieť ako sa máš zachovať. Skús si niečo pohľadať na nete. Držím pršteky a ty ich drž mne aby sa raz ku mne moja láska vrátila:)

romantik

Dakujem Vam za prispeky a depka, lieci sa terz 2 tyzden a bohuzial nazov liekov si nepamatam... Ale citim ako sa zmieta vo vlastnych pocitoch, raz ma neskutocne miluje a na druhy den nenavidi... Neustale som stal pri nej a ponukal pomoc, aj moji rodicia lebo si ju velmi oblubili... Odmietla a teraz sa somnou nechce ani rozpravat...uz 4 dni a to sme 2 roky v kuse boli v kontakte, ked nie spolu tak aspon telefonaty viackrat denne...
Sebavedomi som asi az moc LaurinkaB, dovolim si povedat, ze o dievcata by som nudzu nemal, milujem ju, preto pri nej stojim aj v tom najhorsom...