Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Andrej ma dovolenku?

lirene

ja som nevravela o syre, ale o babach co ta "zevraj" okukuju :D
no a pri tom bambine pozor na obsah soli, aby z nich neboli cochvila vypchate cice mice a to im uz ani to mliecko nepomoze co si si dnes nedal do kavy :)))

Filaga

lirene >> ale my sme ten syr nejedli z obrazovky na monitore, ale vies tak normalnejsie, pri stole v spolocnosti :-)))

bambino uz dlho nemali preto by sme im mali dat opat nejaku bambinovu kuru, aspon mliecko dostanu, lebo dnes som usetril ked som si nedal do kavy, ze certik ?:)

lirene

o mna sa neboj...ja ich nemam ako oslepit vylestenou gebulkou :D
tak ty mas dakeho znameho operenca? nevrav a co to je daky pozierac mrtvol? :)))

lirene

no pochybujem, ze ho okukuju nemaju ako ....mozno len ticho slintaju pri monitore .....:))))
verim, ze macickam bude chutit, hehe len nech ich nekrmi tym bambinom lebo neviem ako by chudatka skoncili asi hore bruskami najsko ako rybicky :))

Filaga

certik >> to okukuju teba, a nie baby ale chalani... kupili sme aj metlu na skrabanie chrbta, ale ta podlozka je pekna...

Filaga

Biely pozdrav ? no ono sa to moze stat kazdemu, tak si radsej davaj pozor ked pojdes po ulici, co ked mam nejakeho znameho ?:)

lirene

no tak vies chuda ona si meno nevybrala a ked ju nic ine nenapadlo tak co nemoze za to:)
co musky ale vtaciky nevadia ti ? neposielaju biely pozdrav z neba :) ???

Certik

filaga ma bezvlasitu hlavicku, ale mi ho vsetky baby okukuju. miesto tej slepice sme boli na vyprazanom syre a kupili sme krasnu podlozku pod macacie misocky, aby im dobre chutilo.

Filaga

ci ma Andrej dovolenku, to je velmi zavazna tema, len ju prisla narusit gaba, uz len to meno :-)

nie, nahodou dnes u nas nesvietilo slniecko, tak mi moc na hlavu nepieklo ani musky neflekovali :)

lirene

nie taka tupa ale tvrda :)heh nemame vsetci vyholenu hlavicku vsak filaga, pozor na slniecko asi ti dnes na nu moc pieklo:)
a nikto sa nikam netlaci pokial si spravne pamatam je toto verejne forum a kazdy ma pravo do neho pisat, a pise sa o zdravi pokial mi je zname ...tak o com sa tu vlastne bavime ....:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.