Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nosne dutiny = dlhodoby zapal

anto

Citala som,ze na chronicky upchate nosne dutiny,su najlepsie svedske horke kvapky.Na noc sa da obklad z kvapiek na vatu,predym natreme postihnute miesto bravcovou mastou,aby sa pokozka velmi nevysusila,zaviazeme satkou a nechame cez noc posobit.Rano miesto umyjeme teplou vodom a natrieme nechtikovou mastou.

Dano_SE

Dobrý deň, pri opakovaných zápaloch dutín a dýchacích ciest vie veľmi dobre pomôcť wobenzym, na internete to majú fajn vystvetlené a ja ho mám aj odskúšaný. Ale treba si dať pozor, v čechách sa objavila "napodobenina" tohoto. Myslím že sa to volalo profizym, nebol to však liek, ale výživový doplnok a problém mali s nepotvrdenými štúdiami. Tak sa nenechajte oklamať.

duri17

Dobry den RNG, potreboval by som radu na upchate nosove dierky - striedavo sa mi upchava prava a lava - podla strany, na ktorej lezim. Bol som aj u ORL, robili mi RTG, nasla upchate dutiny a predpisala mi antibiotika, ktore vsak vobec nepomohli.. Teraz skusam rozne preplachy (slana voda, citricidal - 4 kvapky/100 ml, koloidne striebro..), zatia nic nepomohlo.. Viete mi nieco poradit? Vopred dakujem...

čavinka

prosim o radu som po chripke,mala som ju pred rokom a od vtedy mam oslabeny čuch achuť skoro žiadnu,vedeli by ste mi poradiť,mam vyskušane antibiotika,inhalovanie,ohrev zepter lampou.

čavinka

prosim o radu ,mala som chripku ešte pred rokom a od vtedy mam oslabeny čuch a chuť menam skoro žiadnu,da sa stym niečo urobiť? mam odskušane inhalacie,ohrievanie zepter lamou aj antibiotika som uživala

RNG

Su rozne prirodne protizapalove(quercitin,vitamin C, bromelain,omega 3 oleje, dumbier...)ale najlepsie je adresovat aj patogen to sposobujuci(teda ked to nie je len alergia, na co by protizapalove mali stacit)
Na to su roztoky antimikrobialnych latok, ako GSE, koloidna strieborna voda, rozne zinkove soli,20% roztok xylitolu a podobne.
Spray/kvapky do nosa z tychto latok niekolkokrat denne plus par kvapiek hojiveho kokosoveho oleja(aj ten je mierne antimikrobialny) by mali tento problem do tyzdna odstranit.
Samozrejme regeneracia dlho=chronicky zapalenych sliznic trva dlhsie a niektore protizapalove treba brat aj mesiac-dva dlho, ale kedze su to vsetko potravinove doplnky, nemaju ziadne bocne skodlive ucinky, takze dlhodobe branie nie je problem.

magda simonova

čaute ja mám už dlhšiu dobu napuchnute dutiny je to strašne neviem cez nos dýchat som stoho na nervy .čítala som vaše príspevky chcem sa opýtat či tá operácia boli ake toje ked dávaju preč tu zhrubnutu sliznicu.teraz si dávam mucosonal ako mi pomože ale čo ked budem na tom závislá čo vy na to?mám sa nahrievat soluxom?dakujem

rsaks

kua mam uz horucku 5dni a neviem ci to neni zapal nosovej dutiny zajtra mam ist na odber tak uvidim a neviete kolko budem mat marodku priblyzne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.