VELKY NOS

ZuZulla

mne sa paciaa ... tiez ne s takym nejakym nochaliskom ale takym pomerne vacsim nosom ... vsimla som si ze chalani s malymi nosmi sa mi nepacia ... su taky moc sladky.. jasne ze nie vsetcii ... sak to zalezi od kadecoho ineehoo ... ale tak vseobecne sa mi velke nosy pacia

emma141

myslim si,ze to zalezi od vkusu kazdeho cloveka. ja neskutocne ficim na muzoch s vacsim nosom. moja najvacsia laska ma troska vacsi nos a pritahuje ma na nom ako uplne vsetko ostatne. nevadia mi ani jeho uzke pery,ja ich proste milujem. ak sa zamilujes,tak vzhlad je len akesi plus. to si myslim. isto,musis ocarit aj na prvy pohlad,ale velky nos u chalanov prekazka nie je. naopak,mne sa nelubia chalani s malym nosom. pride mi to nemuzske. a mozno mam velke nosy tak rada preto,lebo sama ho mam velky :D ale rozhodne,pre vela ludi je velky nos na muzovi sexy.

:-))))))

aj ja mam velký nos ..a mam problem s dievcatamii..myslim si ze to dost babam vadii,,aspon tie co poznam.ked to niejakej nevadi tak sa s nou chcem zoznamittt viem ze tu neni zoznamka ale za pokus to styjiii .mam16

kajka

aj mne sa pacia vacsie nosy u muzov.moja naj laska sa stale stazovala na svoj nos,vraj ma taky hakovnik...pani, a ja som sa na jeho nos nemohla vynadivat. urcite ziadny nosalik,ale taky chlapsky,poriadny nos!!!!!

ach ach ach

tak nme osobne sa to straaasne paci, ale nie velky len velky ale orlí nosisko, strasne moc, ako ma napr ADRIEN BRODY no neni chutny?