Nechcem strojcek na zuby!

Príspevok v téme: Nechcem strojcek na zuby!
zufala

za mesiac by mi mali dat strojcek na zuby ...MAm z toho hrozne depresie,moj zivot u nema zmysel ved mam 14 astratittakto najkrajsie roky?myslim ze ak ho budem mat radsej sa zabijem.. a mylsim si ze so strojcekom nebudem mat ziadnych priatelov a budem stale pocuvat opovrzlive narazky spoluziakov...Radsej by som mala krive zuby.Ide o to ze jeden horny zub mi vyrasta z dasna...Myslite ze ked poziadam zubara aby mi ho len vytrhol a nemusela som nosit strojcek bude suhlasit ..?je to surne pls HELP

Tyler

Len tak pre wase info ..,,, za strojcek sa neni prečo hanbyť , ja osobne som ho nosil vo veku 21 až 22rokov , ciže len nedavno mi ho dali dole . :) a som velmi velmi spokojny . :) a dalsia vec je taka že ja som za to aby som mal rovny obluk (krasny usmev) spolu s bielenim zaplatil tu v UK (anglicku) 3700 libier .. :) a to som tu poisteny v NHS . :) :)

simka111

Ja som strojček tiež nechcela, myslela som že je to najhoršia vec aká ma postihla.. na začiatku sa na neho ťažko zvykalo ale nakoniec som si zvykla... :) teraz to neľutujem a ani nikdy nebudem :)

A myslím si, že sa ti nebude nikto vysmievať, pretože v dnešnej dobe je nosenie strojčeka IN.. a niektorým dievčatám to dokonca na kráse pridáva.. takže tak :)

DNS

zufala: Nemáš k tomu správny prístup...aj ja mám 14 a práveže CHCEM strojček na zuby. Počuj, lepšie bude keď si ho teraz dáš a potom budeš mať rovné zuby. Ak by sa ti niekto vysmieval, kašli naňho. A ak sú tvoji priatelia skutočný, určite sa ti nebudú vysmievať :). Ver mi, keď si ho teraz nedáš, za pár rokov to budeš ľutovať. Ja mám jeden horný zub krový, preto chcem povedať zubárovi aby mi dal strojček. Takže neboj sa, bude to okej :). Alebo keď ho fakt tak strašne nechceš, povedz že chceš len nočný strojček. A ak zubár bude trvať na svojom, daj si priesvitný, ten skoro vôbec nie je vidieť. Hlavne sa neboj ;))

domciqa

Ja by som mala mať strojček a mne ho aj zubar predpisal ale nešla som nikam!Mne sa moje zuby páčia také aké sú a len pre moje zuby minem 300 eur!Také šialené ceny a to len pre rovný úsmev.Ludia v stredoveku mali normalne zuby ako im narastli a nezaujmali sa o taketo blbosti ako je strojček lebo ani ho v tej dobe nemali!Myslím si že ked´nechceš nedavaj si ho a vyhneš sa všeliakym vyšetreniam a hlavne boleniam zubov.Ked´sa ti jeden zub ide s dasna sa to neoplati to si ho daj vytrhnúť ale to ťa bude dosť bolieť... a nemyslím že zubár nebude súhlasiť lebo chce zarobiť money!!!!

:P Takze nemboj :) nechaj to tak a svet bude rúžový

simaaa

ahoj..počuvaj.. prečo by sa ti mali vysmievať?? veď je to uplne normalna vec.. a je to v mode.. este aj katy perry ma strojček... aj ja a mám 13rokov... mám ho od decembra a mne sa to páči..možeš si meniť farby gumičiek... proste sranda.. a spolužiaci ma beru za vinimocnu a nevismievaju sa mi..nemaju za čo... a tebe tak isto.. to by si nedovolili.. a ak máš skutočných priaťelov tak ich nestratíš...lebo by im bolo jedno čo máš v ustach .. ale im zaleži na tom čo mas v sebe... a ked takto normalne rozpravas strojček ani nie je vidno ani ked sa usmeješ.. iba ked poriadne vyseríš zuby... keby som nepovedala že mám strojček nikto by o tom doteraz nevedel... neboj.. nech ti ho daju... a zbadas ze je to v poho :)))

Eva531

Hanus - tvoja mama ti tym ublizuje, ze ti ten strojcek nedovoli. Keby som ja mala dieta a malo by priserne krive zuby po mne, tak by som mu nielen, ze dala urobit strojcek, ale nakolko o urovni slovenskeho zdravotnictva, a hlavne celustnej ortopedie, si myslim svoje, tak by som zobrala svoje dieta radsej do Rakuska, nech mu daju strojcek tam, nech mu ho daju v case, ktory je na to najvhodnejsi, nech sa veci riesia spravnym sposobom, akym by sa riesit mali, nech to stoji, co to stoji, aj keby som sa mala zadlzit a dlhe roky splacat, nikdy by som nedopustila, aby moje dieta kvoli nevhodnej celustnoortopedickej liecbe, ktora sa realizovala v nespravnom case a nespravnym sposobom, ako to bolo u mna, trpelo nasledkami na cely zivot. Uz som tu o tom pisala v niektorych temach.

gretreter789

Existuje aj strojcek na zuby,ze si ho nasadis len v noci, popytaj sa o tom a existuju rozne strojceky, aj take,ze ich skoro ani nevidno. Inac niektorym sa pacia ludia so strojcekom,mne to je jedno.

Domi-_-

Veelmi moc sa mi páči strojček na zuby a chcela by som ho mat ale chyba je v tom že ja nemám krivé zuby a velmi ho chcem baby velmi rada by som si to s vami vymenila :-D