P H A R M A T E X

Príspevok v téme: P H A R M A T E X
D_nika

mate niekto skusenosti s cipkami alebo kremom? citala som, ze je to spolahlivejsie, ako kondom podla Pearl indexu, len mi nie je dost jasne, mohol by sa partner do mna urobit, alebo je tam nejake to riziko?? Viete poradit? A este.. niekde sa pise, ze kombinacia s inymi antikoncepcnymi metodami (kondom napr.) sa neodporuca, lebo to znizuje jeho ucinnost a inde zase, ze to je istejsie. Comu mam verit? Pomozete mi najst pravdu??

D_nika

jaaj, to je individualne... ja mam krem a priatel sa vyziva v tom, ked mi ho moze aplikovat, hihi :)) ale tak rozdiel je jedine v dobe ucinku (krem mas na 10 hodin, capiky na 4), ale aj tak pred kazdym dalsim stykom musis aplikovat novu davku, lebo ta prva moze byt opotrebovana. inak maju rovnake vlastnosti, ze zabijaju spermie a zhustuju hlien, co je dost neprijemne pre spermie, lebo nikam by sa dostat nemali... a co sa tyka kremu, je tak trosku lubrikacny.. cize mozno to je jeho vyhoda, ale inak nic... a eeste.. neviem, ake su capiky, ale krem dost dlho "vyteka" - aspon to je moj pocit..
sak mrkni na www.pharmatex.sk, tam toho najdes dost, si myslim... :)
baby, neviete nahodou, ci antibiotika a take haluze znizuju ucinnost kremu? lebo to nemozem nikde zistit..

D_nika

katuska133 + ostatne kocky - citat toto forum mi neskutocne pomohlo, uz nestresujem, dufam, ze tie kramy sa dostavia. dufam, ze nie som vynimkou a u mna tiez pharmatex bude v pohode :)) priatel mu doveruje viac, ako kondomu, ja teda ani nie :) vsetky kocky zdravim a dufam, ze vsetky budeme ok a bez babies :) (aspon nateraz)

D_nika

jaaj, tie "problemy" neboli kvoli pharmatexu. narovinu, priatel ma mierne problem s erekciou, proste sa neda velmi milovat, tak sme chceli skusit nieco ine, lebo akonahle chyti do ruky kondom, tak jeho muznost dosiahne tvrdost zele cukrika, tak sme tomu chceli predist. preto sme skusili pharmatex.. inak ja s nim ziaden problem nemam. avsak mam kamosku, ktora ma ekzemy od malicka a ta mi vravela, ze ju to fest palilo a este jej to spustilo kramy o tyzden skor, ale tak ine negativne reakcie som nepocula...

katuska133

ahojky damy, ja som pouzivala Pharmatex globule a bola som milo prekvapena.Partner sa spravil do mna zakazdnym a nikdy nic.Neumyvat sa mydlom ani pred ani po styku :)Inak PS...ziaden lubrikant ani na vodnej baze nici to tu latku co nici spermie mam dojem ono to je same o sebe riedke navonok takze vela zdaru :) keby dake otazky tak tu:)