Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako zvačšiť moje prsia bez chirurga???

žabka19

mam rovnaky problem..teda mna to strasne zerie ze ich mam male a hlavne ked sa mazname s priatelom...on ma stale ukludnuje ze ma chce taku aka som no mna to nejak stale nevie prejst...

kikuska

netráp sa tým....a tie hlúpe výpovede čo ti sem píšu si nevšímaj....chlap, ktorý ťa bude naozaj ľúbiť, tomu to prekážať nebude...ale to s tými masťami som počula aj ja...a ešte vyskúšaj potierať si prsia cibuľou každý deň

Daniela191

Zober obyčajný krém a "masíruj" do nemoty, ževraj to pomáha :)) a ešte priber tak to budeš ako Pamela :)) Ja teraz čakám bábätko a pribrala som 7kg, a musím kupovať novú podprdu :))

sakire

katusss jedine co zvacsi tvoje prsia, je ze musis pribrat tie kilecka naspat... 90% hmoty totiz tvori tukove vazivo a tukove bunky. Uz o par rokov aj v plastickej chirurgii budu silikonove implantaty nahradene prave tukovymi bunkami, ktore sa vsadia do prsnikov z inej casti tela..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako zvačšiť moje prsia bez chirurga??? - Fórum - ZDRAVIE.sk