Mozem otehotniet cez kramy

Lulu2011

a ziadne zabludene vajicko neexistuje, ten gynekolog by mal vratit diplom, vajicko po uvolneni do 24 hod. zanika ak nie je oplodnene

Lulu2011

nie, tehotniet sa da pocas ovulacie a ked mas menstruaciu ovulacia nemoze prebiehat, tie ktore tvrdia, ze otehotneli pocas menstruacie, tak hovoria blbost, vajicko sa uvolnuje po cca 14 dnoch od zaciatku cyklu, ak mas dlhsiu menstruaciu tak posledne dni teoreticky, ak mas kratsie cykly, ale na 99% nie

lady_sima

Čauky,chcela by som sa spýtat že ked som mala sex cez kramy s jednym chlapcom ale neurobil sa domna..ale na druhy den som mala uplne slabučke kramy..možem byt tehotná ..strašne sa bojim prosim poradte mi

nella771

Cavte...aka je prevdepodobnost,ze otehotniem?S priatelom sme si "uzivali"nebolo to "dnu a von"ale mali sme kontakt,ak rozumiete.A mam strach,ci by som mohla z toho otehotniet?Prosim pomozte?!!!

aaanonymmm

chcela by som sa este spytat, ci ma mozu boliet prsia (aj po bokoch)ked mam 2,5 tyzdna do dalsej mrchy. Bolia ma (zatial) iba na dotyk, ale ked si ich akoby trosku stlacim.
Vdaka

aaanonymmm

Vela bab mi vravelo, ze su testy ktore ti to urcia uz po 7 dnoch (s najmensou citlivostou)a ze su fakt dobre. No ja by som aj urobila, ale este 3 tyzdne. Do vtedy to nevydrzim, neda sa to zistit skor? Ak hej tak ako?