Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Anketa masturbacia, ako casto?

som normalna?

ne to len teraz take 3 dni trvalo...ale presla ma uz chut :D mozno som mala len take obdobie. Ano stale mam priatela prec :(

monica

A ja nejake dva ,tri meaice sama neoribm nic..par krat veedla by som to napocitat na jednej ruke...Neviem preco..Len meiac mam priatela cize dva mesiace bez nicoho a nejak som nemala potebu..NEviem nechapem to,bo ja som bola taka mala nymfa stale a vsade..robila som to casto a ked nebol partner robila som si to sama casto ,atk teraz neviem co sa so mnou deje..:D:(:(

basa

3krat?no to je dost....ale asi mas take obdobie ako tu uz niekto spominal....ja som sa robim sama mozno raz za mesiac,inak mi staci moj priatel:)

som normálny?

S toho si nic nerob, to je tak ked si sama, ja som tiez teraz sam a uz mi nema co striekat, tak casto si to robim, nemam sa kedy ani najest stale myslim len na sex.(auto.jm@atlas.sk) Nestretneme?

alfred

Ako casto sa ti chce tak casto si to sprav. Je to uplne normalne. Kazdy ma ine chute, v masturbacii neexistuje ziadne pravidlo ako casto.

som normalna?

mam priatela ale ten je prec momentalne... nikdy som si to nerobila sama len teraz ked odisiel tak mi to chyba.

D_nika

obcas tiez mavam obdobia, ze by som nic ine nerobila, ale po case ma to prejde. a v obdobi kramov to je normalne, ze ti to pride "najhorsie", lebo vtedy zenam stupa "hlad" po sexe :)) Normalka.. nie si psycho, neboj.. Ja som to tiez robievala casto, ale ma to uz nebavi... Mam priatela a samej mi to pride divne, nebavi ma to vobec :-D skus tiez zohnat priatela, alebo svojho popohnat, nech sa s tebou viac pohra :)) mozno pomoze a nebudes sa citit tak "nenormalne"

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Anketa masturbacia, ako casto? - Fórum - ZDRAVIE.sk