Som rok s priateľom a stále sa hádame, čo s tým?

Príspevok v téme: Som rok s priateľom a stále sa hádame, čo s tým?
nestastna11

Jednoducho, je to čím ďalej tým horšie, opustiť ho nechcem, lebo ho veľmi ľúbim, ale láska niekedy nestačí a ja si neviem rady... každý deň sa trápim, pretože sa hádame a to nemá konca kraja, vždy ma zo všetkého obviňuje a ja si preto robím výčitky... ba priam z toho niekedy už šalejem... poraďte mi čo mám robiť, prosíííím :(

butlava vrba

❱❱ MÁTE SVOJU BÚTLAVÚ VŔBU? ❱❱ CÍTITE SA NEVYPOČUTÝ? ❱❱ POTREBUJETE SA VYROZPRÁVAŤ?
❱❱ Pomáham uvoľňovať nahromadený stres tým, že hovorím s ľuďmi, ktorí cítia nedostatok ľudskej konverzácie vo svojom živote, ​alebo nemajú s kým hovoriť o svojich problémoch a tažkých životných situáciach. Som ochotný počúvať Váš citový výlev.
❱❱ Špecializujem sa na klientov, ktorý sa potrebujú IBA vyrozprávať a tým odstrániť stres a negatívnu energiu, ktorú pocitujú.​​
❱❱ butlava-vrba.weebly.com

Slecna A.

Ked vo vztahu prejdete obdobim zamilovanosti a tej najvacsej poblaznenosti, ktora je sposobena len a len chemiou v mozgu, zacnete triezviet. Niekomu po stave zamilovanosti pride laska. Inemu hadky, nerespektovanie partnera, ziadne snazenie sa....Ono, vztah je "drina", nie je to len o tej poblaznenej zamilovanosti, ale o kompromisoch, o starani sa celkovo o ten vztah, o toho druheho, je to o respekte. Je to o tom, ze ked zacnete toho druheho vidiet presne takeho, aky je, zacnete ho bud milovat este viac, alebo sa radsej rozidte, lebo to fakt nema zmysel....

pan d.

Ak sa stale hadate, tak nakontaktuj vesticu Evu Benovu a ja ti dopredu poviem, co ti povie:))) Ze niekto (zial) porobil na vas vztah:)))

vinea

Ja neviem...ja som snáď ideál všetkých mužov :) Ja sa vo vzťahoch pomaly ani nehádavam...načo? Asi preto som single hehe :DDD

No a k autorke....je to zvláštne, lebo v krátkosti v akej máte vzťah máte byť vo fáze zaľúbenosti a nie, aby ste sa hádali kvôli blbostiam vlastne ešte na začiatku vzťahu...kedy by to s prepáčením malo byť najkrajšie najideálnejšie ;-)
A rozmýšľala si...aké sú tie dôvody hádok? Kedy k nim najčastejšie dochádza? Čo je ich príčinou spúšťačom? Kto je ich iniciátorom? atd atd....veď hádky sú tak malicherné....treba si uvedomiť, že keď nejde o život...ide o H..

www.youtube.com

sabrina

tak vidím že na to nie som sama a že naozaj sa každý proste v tom vzťahu háda...podla mna najviac hádok je hlavne pre peniaze..kto sa pre ne neháda tak šťastný to človek...naozaj je to o tej tolerancii a neverím v to že keď su dvaja ludia rozdielny že to nemá budúcnos%t prave naopak myslím si čím su rozdielnejší tým ich to viac k sebe tiahne;)

miska 2415

dobry vecer ja mam taky problem som s priatelom vyse roka no on ma dieta 8r chlapca a ja 3r chlapca no vola ma mamina aj moj maly jeho tatino lenze viete kazdy si hlady len to svoje a moj priatel mojho maleho furt na vsetko upozornuje pretvaruje sa ako keby predomnou nema ho tak rad,casto sa za tieto veci hadame zijeme spolu raz je dobre raz zle je odomna o 16r starsy neviem co mam robit uz 3 krat som bola od neho odidiena za deti len vzdy som sa vratila lebo ho lubima druha vec je ta ze vzdy som mala ist kde a teraz ked aj chcela by odist nemam kam pretoze s mamou som sa pohadala poradte mi co mam robit nemam sa skym otom ani porozpravat som hotova

agina

Kazdy vztah je hlavne o tolerancii a ustupkoch. Dnesne mlade rodiny bohuzial sa nevedia prisposobit a tolerovat partnerove chyby.Samozrejme nesmie to byt za hranicu unosnosti. A tak ti poviem, ani jedno manzelstvo nie je bezproblemove...v kazdom sa nieco najde.Takze nic nie je idealne. Taky je zivot.Vitaj v realite.

trinity

elablue ja netvrdím, že ty si to nezažila, ale vieme veľmi málo o tom vzťahu, ktorý tu ona popisuje. Napríklad, my keď sa s priateľom rozprávame o našom vzťahu, tak vždy zistíme, že množstvo nedorozumení plynie z toho, že on vidí veci inak ako ja. Ja si myslím, že robím správnu vec a podľa neho je to inak a keď si to vysvetlíme, tak musím uznať, že má pravdu... ovšem toto platí aj naopak...

elablue

Trinity som zazila takyto vztah tak viem o com hovorim a nebolo to normalne ked miesto radosti z lasky som bola kazdy den uplakana a nestastna a on ma este obvinoval ze za vsetko ja mozem,ked sa tak spetne na to pozeram tak akoze nechapem ako som mohla byt taka hlupa ze som to neukoncila skor.Ja chcem tej baby iba dobre lebo vidim ze je momentalne v totalne neperspektivnom vztahu.Iste v kazdom vztahu je dobre i zle ale predsa neni normalne aby bolo vkuse len zle a stale horsie.A ten kto by sa mal prisposobit je podla mna on.Poznam taketo recicky ze ty za vsetko mozes a nevie si priznat chybu...