dievcata kedy ste mali prvy sexualny zazitok?

niekto

Nykita psikom a macickam to jedno nebo nemaju taku taku rozvinutu psychiku.

take 13 rocne dieta sa predsa nemoze starat o svoje dieta

myslis ze by sa 13 rocny chalan postaral o svoju 12 rocnu partnerku a jej dieta ?

co tak choroby ?

co tak psychicka a fyzicka pripravenost toho dietata take nieco robi?

kolko vztahov v takom malom veku vydrzi ?

kazdy muz tuzi po tom mat pannu.nebolo by lepsie to dat tomu ktory si to naozaj zasluzi ?
keby ze mi baba povie ze o to prisla uz niekedy v 13tich by som si o nej pomyslel svoje

lala999999
laska je krasna vzdy nie iba 16 17 18 rokov . sex ale nie je laska..

Nykita

Môj osobný názor na to kedy začať so sexom je asi taký,že pokiaľ sa na to ľudia cítia majú dostatočnú dôveru tak prečo nie? Vek tu nehrá takú veľkú rolu. Sex je predsa pudová záležitosť a nie morálna. Aj psy to robia, aj mačičky, aj rybičky a tie nerozmýšľajú nad tým ako dlho sú na tomto svete, pretože je to pud a majú to v hlave zakódované, tak isto ako my ľudia.

lala999999

SIlent girl ty si mudra jak radio sa mi zdá. Každý začina s prvým milovanima a s prvými sexuálnymi zažitkami kedy chce a ako sa citi pripravení. A aj tie páry čo tu ty píššeš že chodia spolu 50 rokov a niekto pár mesiacov tak si zober že aj tie páry čo su spolu 50 rokov museli tiež spolu chodiť 3 mesiace...láska je krásna hlavne v tych 15, 16, 17 rokoch a trea si uživať. samozrejme odtial potial

silentgirl

ahojte, každý sme iný, ale to si fakt mladé dievčatá okolo 13,14,15, 16 rokov myslíte že vás môže niekto skutočne ľúbiť? že je ten správny čas na prvé milovanie? viem, že sa to všade ukazuje, v každom americkom filme to vidieť, všade sa to propaguje, ale naozaj nemáte zodpovednosť? zoberte si že zostanete tehotné, čo by ste robili? interupcia to nevyrieši, tá vás bude len potom strašiť a možno sa s tým ani nenaučíte žiť, a na to že ste s niekým rok si myslíte že s ním aj zostanete? poznám veľa párov, ktoré sa rozišli po dvoch rokov, a čo je to byť s niekým pár mesiacov či rok oproti párom , ktoré sú spolu 50 rokov, a najrkajšie je odovzdať tomu právemu človekovi to najcenejšie a v tomto prípade je to panenstvo, panictvo, a prvé milovanie môže so sebou prinášať takisto aj riziko otehotnenia aj keď použijete ochranu, pretože žiadna ochrana nie je 100 % a takisto môžete chytiť pohlavné choroby, mladé dievčatá, mladý chlapci nevedia správne posúdiť čo je to láska, a dôvera, je krásne keď je človek zaľúbený, ale to že je do niekoho zaľúbeny neznamená že o pár mesiacov nebude zaľúbený do niekoho iného

mishell

Ahojte, njo ja som prišla o panictvo v 19-tich a o nič som neprišla.... dokonca som mohla ešte počkať a dať to niekomu inému kto by si to bol zaslúžil viac :(
PS: teraz mám 25

CoolGirl

prispievam malickou kvapkou do mora..ja som mala 22 a nelutujem ani jeden dnik ktory som s tym cakala..som rada ze som si pockala..neni sa kam ponahlat..podla mna to tym 13, 14, 15kam nic neda..co take? ze sa mozu pochvalit kamoskam?? dost slabe..pekne od teba ze si sestricku takto strazis..aj ja mam sestru v tomto veku..ma 14 a pravdu povediac, keby som sa nieco take dozvedela tak nestrepem len jeho ale aj nej riadne vycistim zaludok..ehm..len aby to teraz nevyznelo, ze jej nebodaj nieco nedoprajem..

miri413

fakt diky vam vsetkym! v piatok sme sa rozisli. som velmi rada, ze som sa snim nevyspala, lutovala by som to cely zivot