dievcata kedy ste mali prvy sexualny zazitok?

...

ja mrte malo dni pred 15... tusim 5 alebo tak... no.. malo. ale ako nelutujem to.. aspon sa nemusim pitat ostatnyx otazky zi ci to tak boli a nemusim sa toho bat

duribacik

ja som mal raz frajerku. heh, frajerku-boli sme rovnako stari-cize 15 rokov. ona sa kvoli mne rozisla s 24 rocnym chalanom. ja mlade ucho som s nou nechcel sex tak sa na mna vysrala a vratila sa spat k nemu. hahaaaa, ake mi to pride vtipne ked si na to spominam a este ako som sa kvoli tomu trapil, uplne depky. a este chcem povedat ze s nim chodila mozno viac ako rok takze pachtlovala uz asi v 14. takze tak. teraz mam 19 a moja holka ma akoro 18 a zacali sme menej ako pred rokom - bola to moja prva a priznavam, mohli sem este pockat. fakt mohli, no ale co uz... . . .

miri413

marko: diky za vytvorenie tejto temy
vsetci ktory ste prispeli: dakujem za prispevky =)
bola som si neista, ze ci to mam spravit alebo nie, ale vy ste mi pomohli k rozhodnutiu a dospela som k tomu, ze este si chvilu pockam :) mam len 16 a s mojim priatelom(19) som len necele 2mesiace. mam ho velmi rada, a najviac ked ma objima. velmi sa to uz schyluje k tomu...uz som raz odmietla, ale nevadilo mu to =) este vydrzim, mozno ani nie je ten pravy...mimochodom, je to moj prvy priatel :p

seven

Ja mam 33 a prvy krat v 22. Som toho nazoru, ze sexovat by mali iba ludia, ktori sa vedia o seba postarat a nie su na nikom zavisli. Z pohladu rodica pri komplikaciach ide len o dalsie starosti a tych uz naozaj maju aj bez sexu-chtivych deti dost. Tak im to nerobte tazsie ako to je. Bakterie, spory, vyrusy, plesne... Radsej to neskusajte. Je to iba o chceni a ovladani sa. Strasne sa Vam nieco v obchode paci a ked to mate, ste ukojeny a uz Vam to az take vzrusujuce ani nepripada. Tak je to aj so sexom. Najskor chcete za kazdu cenu a potom banujete. Nevyhoda je to ze chcete rok, dva... a banujete cely zivot.

tiňuška

mesiac pred 19tkou a vôbec to neľutujem, tiež ma to lákalo v 15tke ale nakoniec som rada, že z toho chalana nič nebolo, s tým, s ktorým som bola som dodnes a urobili sme to z lásky a tiež zo zodpovednosti za prípadné následky. Tiež nedokážem pochopiť, čo sa všetci tak ponáhľajú.

anonymus

Dobrý deň. Niekedy len tak z nudy, ale aj koli tomu, aby som sa zasmial zablúdim a čítam toto fórum. V prvom rade by som chcel povedať, že som chalan, hoci toto bolo založene pre baby. Rád by som vyjadril svoj názor a myslím si, že veľa ľudí so mnou bude súhlasiť. Ja svoj sexuálny život beriem zodpovedne. Mám prvú vážnu známosť a dnes sme spolu už niečo cez 13 mesiacov. Mám 18 a moja priateľka má 17. Prvý sex sme dlho zvažovali a hlavne sme sa o tom rozprávali, čo je asi najdoležitejšia vec, ktorá mladým párom uniká. Čítam tu stale, ako mu to mám povedať, čo a ako. Alebo som strašne nadržana a neviem sa dočkať. Hneď za tým: mám 15 resp. moj priateľ má 15. Prosím vás, skuste sa nad tým zamyslieť. Lúbte sa, stretávajte sa, ale sex chce trochu dovery a hlavne zodpovednosti, ktorú 15 ročný človek zvyčajne nemá. Nič vám neunikne, akurát sa može stať to, po čom netúži ani jedna 15tka a to zostať v druhom stave. Najprv treba zvážiť následky a porozprávať sa nie len s partnerom, ale aj s rodičmi. Toto je to čo chýba všetkým neplnoletým. Neviem ani prečo to sem píšem, čakám, že niekto napíše a vyvráti mi to. :) Ďakujem

bubinkaa

Mno, po tom ako som si pecitala viacero nazorov..no je to zaujimave...ja ked som mala 14 tak som nad sexom uvazovala le som si pravdu povedic predstavovala ze najlepsi cas bde tak v 17...teraz mam skoro 18 a stale som panna. Ale to nevravim ze som rada. Osobne som dost proti nazoru ze po svadbe, alebo cakat na toho praveho,ale urcite to nikomu nevyvraciam, to je kazdeho osobny nazor. Podla mna je sex absolutne prirodzena a bezna vec, a ani by som sa nebranila nezaveznemu sexu. Pretoze ked je sex z lasky tak je jedno ci je to prvy alebo piaty, aj tak bude jedinecny, ale neznamena ze dovtedy si nemozme uzivat...a teda marko, je super ze sa tak o sestru staras, a urcite si myslim ze 13 aj 14 aj 15 je skoro..mozno sa mylim...ved ludia sa menia, ale predsalen verim ze oni uz tiez vedia co robia...drzim palce ;)