dievcata kedy ste mali prvy sexualny zazitok?

loly

marko
heh si ako moji bratia :)))..neboj sa o sestru,ked je spravne vychovana,aa ako pozeram tak je aj pod dozorom,/tak ako ja / takk si na to pockas este :))...ja som sa vyspala s mojim chlapcom po 3 mesiacoch..mala som..no 15 :/..ale nelutujem to,som s nim doteraz :))..aa bratia myslim,ze to uz vedia a celkom ho beru :)..myslim,ze keby som sa s nimi o tom chcela porozpravat tak mi vyhoveju :)..su obaja starsi ;))

lilotka

Ja som chodila s chalanom rok a pol a nespala som s ním. Potom som sa s ním rozišla a začala som chodiť s mojím terajším priateľom a s ním som sa vyspala po dvoch mesiacoch a neľutujem. Mala som 17 (takmer 18)a sme spolu vyše 2 roky.

ticho

ja mam 16 a este som panna, a tak skoro o to este ani nechcem prist, jednoducho nepochopim preco tie nad ci pod zakonom skosaju to naco este nemaju, rovnaky je aj pripad mojej kamosky jednej ktora odsudzovala tekato konanie ako ja a o mesiac sa s chalanom vyspala,a za dalsi mesiac ho podviedla, take sa proste nerobi, suhlasim s nazorom ktory tu uz odznel ze sa odovzdat az tomu pravenu , ... berte to tak ze panenstvo je len jedno a ked sa o neho pride tak uz nove nebude... a vyspat sa s chalanom len preto ze inak sa rozide? taky si to nezasluzi

dadaaada

takze ahojte ja nesuhlasim s markom nie kazda 14nastka je rovnaka aj 15.nastka ja mam dneska 23 rokov a s priatelom som uz 8 rokov a 15 som sa snim milovala prvy kart...nelutujem lebo som stoho mala uzitok az privelky a uzivala sm si ho ...ja niesom ten tym vyspat sa a koniec ale s lasky..

lucy7

No veru aj ja mam starsieho a starostliveho brata s ktorym si super rozumiem. Mala som cez 20 a aj tak to bol prenho sok. V ociach starsich bratov sme vzdy male sestry. Aj ked 13 je ozaj velmi malo takze ju kludne straz.

???

marko: je pekné, že sa staráš o svoju sestru. ja mám takého istého brata. tak sa o ňu aj naďalej staraj aby neurobila nejakú hlúposť a neľutovala to. ja si s mojim bratom rozumiem veľmi dobre no hoci s takými vecami sa mu nezdvôverujem určite. tvoja sestra môže byť šťastná, že ma brata ktorý sa o ňu zaujíma. len tak ďalej