Skusenosti po vysadeni HAK

denisa

ja som brala hak asi 5 rokov, a otehotnela som mesiac po tom ako som ju vysadila. zatial vsetko ok, uz mam za sebou prve vysetrenia a obrazok z ultrazvuku :)

adi

Ja sa toho vsetkeho trochu bojim, brala som HAK vyse 10 rokov. Tohto roku mi zistili HPV Virus a hned na to mi aj robili konizaciu, lebo som mala typ 18. Len sa dost bojim, ze ked predsa len otehotniem, aby sa mi vysledky nezhorsili.

evula

ja ked som vysadila hak, menzes mi prisiel po stvrtroku, apotom nic.. takze som po dalsom stvrtroku som isla na vyvolavacku, a stale nic.. napokon prisli, ale mala som strasne nervy... takze som o5 nasadila hak :-( a mam ich ako hodinky... bojim sa, ze ked budem chciet uz definitivne vysadit hak, budem mat problemy :-( nikdy som nemavala pravidelny menzes, ale toto, to je uz sila :-( a moja doktorka si z toho nic nerobi :-(

lenka5

po vysadeni HAK sme s manzelom hned \\\\\\\"pracovali\ \\\\\\" na babatku a podla vypoctov dna porodu a zohladeneni poslednej menstruacie som otehotnela hned prvy mesiac po vysadeni HAK. Pred vysadenim HAK som brala tabletky 3 roky. Dcerka sa narodila len o 3 dni neskor ako planovany den porodu. po sestonedeli som zacala opat brat HAK, pravidelne absolvujem krvne odbery a cytologiu, zatial bolo vsetko O.K. A opat uvazujeme o dalsom babatku. Drzim palce, nech Ti vyjde vsetko podla Tvojich predstav !!!

lenka5

po vysadeni HAK sme s manzelom hned \\\\\\\"pracovali\ \\\\\\" na babatku a podla vypoctov dna porodu a zohladeneni poslednej menstruacie som otehotnela hned prvy mesiac po vysadeni HAK. Pred vysadenim HAK som brala tabletky 3 roky. Dcerka sa narodila len o 3 dni neskor ako planovany den porodu. po sestonedeli som zacala opat brat HAK, pravidelne absolvujem krvne odbery a cytologiu, zatial bolo vsetko O.K. A opat uvazujeme o dalsom babatku. Drzim palce, nech Ti vyjde vsetko podla Tvojich predstav !!!

saibod79

Ja som vysadila antikoncepciu v máji, nasledujúce 2 mesiace som mala cyklus 24 dňový, ale teraz mi už menzes mešká, zatiaľ týždeň. Idem si robiť test, lebo mi je pekelne zle od žalúdka a s manželom sme mali nechránený styk.

janulec

Ja som prve tri mesiace dostavala menzes kedy sa mu chcelo. Potom sa to same upravilo a odvtedy to mam ako hodinky. Nie vsetky su take stastne ako ja. Niektore uz v zivote nemaju menzes bez vyvolavacky (co znamena anovulacne cykly) a podobne. nemalo by sa to brat na lahku vahu. Osobne odporucam vyckat, kym sa cyklus dostane do normalu, lepsie sa vypocita datum porodu a tak. Tak si drz palce, aby si ovulovala a viac sa uz ktomu nevrat...