11dnova ocista kura

Príspevok v téme: 11dnova ocista kura
adamm

najrychlejsi, najucinejsi a najprijemnejsi sposob k totalnej ociste tela je vraj absolutny 7denny post.skusil som a naozaj funfuje.
1.den-priprava
ranajky_banan
desita_jablko
obed-miska ryze s bylinkami cesnakom, trochou oliv.oleja
olovrant-hrst oprazenych orechov
vecera-to iste co na obed
2.den_rano odvar z jablcnych supiek, cez den brezovy caj a tiez odvar zo supiek, vecer harmancekovy caj, vzdy len 1 alebo 2 salky, cez den vodu bez bubliniek
3.den-rano matovy, cez den zihlavovya medunkovy. vecer medovka
4.den_rano caj zo slezovych kvetov s medom a par kavpakami pomarancovej stavy, cez den pampeliska, vecer medovka
5.den-rano tresalka, cez den indicka ruza a voda, vecer trezalka
6.den-rano a cez den sipkovy caj, dopoludnia z brezy, vecer chmelovy
7.den-rano mata, cez den pampeliska a medovka, vecer odvar z jablcnych supiek
8.den_rano sipkovy caj, cez den indicka ruza, trezalka alebo sipek, vecer harmancek
9.den_rano ovocny caj , desiata male jablko. obed-tanier zemiakovej pol.so zeleninou, vecera_rajcinova pol.. s vlockami
10.den_rano -ovsena kasa, obed 3 male zemiaky s jogurtom vecera_brokolicova polievka, vela vody asi 5 l za den
11.den_rano:ovsene vlocky
obed:velky tanier surovej zeleniny, krajec chleba s maslom, vecera_kousek ryby s varenou zeleninou
pocas tejto kury som schudol 6, 5 kila a ale to najhlavnejsie vycistila sa mi pokozka, zmyzli mi kruhy pod ocami citim sa skvele lahko a silne, telo sa zbavilo jedou

adamm

prve 2-3 dni som bol stale hladny a nervozny, vytvoril sa mi povlak na jazyku to vychadzali necistoty z tela von, ale da sa na to zvyknut, schudol som 6, 5 kila a j som si to udrzal pretoze som nabehol na normalnu stravu velmi pomaly.

alejandra

ahoj, ja som nad tym tiež uvažovala, nakolko mam pocit, že z cigariet a vobec stravy mam dost naprd organizmus, ako si sa citil prve dni? dik za odpoved