prosim, skuste mi pomoct, dakujem!

Príspevok v téme: prosim, skuste mi pomoct, dakujem!
kimm

dobry den.... potrebovala by som zopar rad.... v piatok ma caka dovolenka, ktoru som si naplanovala tak, aby som pocas nej nemala kramy.... vzdy prichadzaju presne s odchylkami maximalne 2 dni, ale uz posledne mesiace som to mala na den presne.... lenze tento mesiac neprisla!! ja som uplne zufala.... neviem co uz mam vyskusat, aby prisla, skusala som pit cervene vino, robila som si teple kupele a nic.... ja neviem co robit, lebo je to moja dovolenka po dlhom obdobi, ja si ju chcem proste vychutnat, ale takto to nepojde.... jednak preto, ze pocas kramov mavam bolesti a jednak preto, ze na kupanie sa v mori mozem zabudnut.... ak mi niekto z vas vie poradit, tak mu budem VELMI, ale VELMI vdacna.... kimm

janulec

kimm, vela kriku pre nic, ja som s ex svokrovcami isla na dovolenku a menzes som mala treti den. Tie tvoje "kramy" ako to nazyvas, tipujem, ze netrvaju dlhsie ako 5 dni a na dovolenku ides hadam na viac ako 5 dni, tak robis vela kriku pre nic. Pises, ze mavas bolavy menzes a chces do seba pchat tampon? Brrr. Ostan na brehu pod slnecnickom a veget. Daj kupaniu pokoj.

lilith

ak berieš antikoncepciu,tak sa to dá ak nie,tak myslím že na to asi ani recept nieje,len to čo poznám,citróny

hoska

ja som s tamponmi bola tiez pri mori a aj som sa kupala...vlastne som aj musela..boli sme na sustredku..uplne v pohode....nic mi nebolo...treba ich pravidelne menit a volit spravnu velkost podla sily krvacania