Biela perla

cinni

no zatial ich pokazene nemas...ja som pouzivala bielu perlu,ano, pomohla, ale ked som prestala, pomaly sa to zacalo vracat do normalu..medzitym som bola na dentalnej hygiene a doktorka si vsimla, ze mam narusenu sklovinu,..pytala som sa na bielu perlu a povedala to co je vseobecna pravda -> SKODI TO ZUBOM,..takze radsej sa vzdam snehobieleho usmevu na ukor toho, aby som rok dva na to nechodila kazdu chvilu k zubarovi a nenechavala tam cely majetok na plomby (prinajlepsom...) takze si uzi biele zuby, kym ich mas..alebo sa na bielenie vykasli a uzivaj si svoje zdrave zuby co najdlshie

diushka_02

Ja som si kupila uz druhe balenie bielej perly.. podľa mna je veľmi dobrá.. zuby mám belšie o 3 stupne. este chvílku a budu uplne biele a zuby od toho pokazené nemám a ani citlivé nie su. Je to super, vychvalujem to.

Tin"s

Nevjem ale každý kto hovorí že to neškodí tak hovorí hlúposť. pretože všetko čo vám biely zuby a zubnú sklovinu je peroxid ! a ked mi už niekto povje že mu peroxid nemôže poškodiť sklovinu je hlupY!... áNo biley to ale aj škodí ! číd dalej tým vjac budete mať boľavé citlivé zuby !...nebudete mocť ma odhalené zubné krčky !...môžte sa rozlúčiť s horúcimi a studenými nápojmi a podobne !... njeje to sranda !...dávajte si pozor ! radšej si 5x denne umývajte zuby zubnou kefkou od curaproxu, používajtte dentálnu niť ! nefajčite obmedzte kávu ! používajte medzizubné kefky ! a žujte žuvačky bez cukru ! takto budete mať biele zuby bezbolestne a ešte aj ušetríte !

SMILIE

Skuste SUPERSMILE.SK
je to z ameriky, funguje to nadherne a hlavne neslintate po tom ako buldog. Staci si 2x denne umyt zuby na 2 minuty. Na kefku date SS pastu+SS urychlovaci gel a cistite. Po 2 - 3 tyzdnoch mate zuby ako nove. Ziadne bolesti zubov, ziadne precitlivele zuby. V USA vedia ako na to ;-)

nathália09

perlička
Aplikátor ponoríme do vriacej vody na 5-10 sekúnd. Musí byť dostatočne mäkký, aby dobre kopíroval zuby. Pozor: dlhším prehriatím sa aplikátor znehodnotí!

Po vybratí aplikátora z vriacej vody chvíľu počkáme, aby horúci aplikátor nepopálil vaše ústa. Zmäkčený aplikátor formujeme prstami a jazykom v ústnej dutine až do jeho ustálenia. Aplikátor necháme vyschnúť. V prípade nespokojnosti s formou aplikátora môžeme postup opakovať. Po sformovaní aplikátora držiačik odstrihneme.

Malé množstvo gélu nanesieme na čelnú stranu aplikátora. Aplikátor pred nanesením gélu musí byť suchý, pretože voda gél znehodnocuje.

Aplikátor nasadíme na zuby a necháme pôsobiť 25-30 minút. (V prípade, že sú vaše zuby alebo ďasná precitlivelé, znížte aplikáciu na 10-15 minút). Jednorázová denná aplikácia prinesie uspokojivé výsledky, ale pre urýchlenie bieliaceho procesu a u zvlášť tmavých zubov môžeme opakovať aplikáciu 2-3 krát denne. Po ukončení aplikácie je potrebné ústa si vypláchnuť vodou a aplikátor umyť.

perlička

prosim vas ako sa nanaša ta biela perla na zuby ??ako si ju davate?nemam k nej navod,nechtiac to mamka vyhodila:(

nechapem ako može zniťit zuby ked je určena na ich vylepšenie...hlupost trošku

mimi23232

BOZE VYKASLITE SA NA VSETKYCH CO PISU ZE TO NEFUNGUJE A KAZI ZUBY...JA SOM TU TIEZ VYZVEDALA, JEDNOZNACNU ODPOVED SOM NEDOSTALA, TAK SOM SI TO KUPILA. SAK KED NEVYSKUSAS TAK SA NEDOZVIES A FUNGEJE TO, ZUBY POSKODENE NEMAM A PREKVAPIVO SOM PREZILA. INAK SKUSALA SOM UZ VSELICO ALE NABUDUCE SI KUPIM URCITE BIELU PERLU NIC INE NENI TAK POHODLNE A UCINNE...PROSTE MNE TO NAJVIAC VYHOVUJE. KOMU TO NEFUNGUJE JE ASI DEMENT A NEVIE TO POUZIVAT

bieliaca

No ja som bieliace pasiky pouzivala a mozem povedat ze funguju vyborne ked som si pozrela fotky dozadu a teraz tak je to mega rozdiel. este k tomu pouzivam bieliacu pastu, ale nie nejaku z drogerie, ale zo specializovanych predajni na zuby, swissdent atd. To ze to jednemu nefungovalo neznamena ze nebude nikomu zalezi od toho ci ma clovek prirodzene tmavu sklovinu alebo mu stmavla fajcenim, kavou, cajom, vekom atd

sudruh

Musim Vas sklamat, no bieliace preparaty typu "biela perla & pasiky crest" nevykazuju ziadny bieliaci efekt... Pomozu Vam akurat tak k poskodeniu skloviny a dalsim zdravotnym problemom... Sam som kedysi pouzival pasiky crest a vysledok bol nulovy, navyse, v tej dobe to nebol najlacnejsi spas. Ti, ktori pasiky crest a taktiez bielu perlu vychvaluju do nebies, su len reklamni zastupcovia dotycnych firiem... Velakrat sa jedna o jednu a tu istu osobu...