Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strie

Príspevok v téme: Strie
asdfjklô

Ahojte, neviete mi poradit mam 17 rokov a robia sa mi dost viditelne strie na zadku a na nohach mam ich stale viac a neviem co je nato najlepsie , kto ma skusenost s nimi nech mi napise co mam puzivat ake pripravky alebo ci su este nejake sposobi odstranenia alebo aspon obmedzenia viditelonosti a tvorenia strií.. je to dost vidno :(

livinkaDMX

Na strie sú veľmi dobré krémiky od elastiqu, ako prevenciu som ja osobne sa natierala ich olejčekom, lebo mi oleje vyhovujú viac ako krémy ale čo viem kamarátky boli spokojné aj s ich krémami. Dajú sa zohnať v každej lekárni.

sususu

lencok1 mozes tu prihodit aj link toho colagenu co pises lebo je ich strasne vela tak neviem s ktorym mas skusenosti. Dik

tralala3

Ahojte, začala som brať hak a veľmi Sa bojím zepriberiem a narobia sa mi dalsie strie, ktorych mam uz aj tak dost. Neviete cim je najlepsie sa natierat? Myslim preventívne, ja som počula o vvazeline

lencok1

takze, myslela som ze so striami sa neda nic robit, ale! cvicenie a spevnovanie svalstva ti strie stiahne+skus si kupit collagen beauty black za 1200, alebo body za 2400...to ti ich pomoze scelit a nebude ich takmer vidno, alebo redukcia laserom...veda ide dopredu, myslim ze o pra rokov nieco na to bude...:)takze bud si kupis co som ti poradila, budes cvicit, co bude len dobre pre tvoje telo a fyzyicku kondiciu alebo si pockas kym veda vynajde ucinny prostriedok na strie:)...a netrap sa pre ne, ja som bola taktoez taka hlupa, ale preto ze som mala popaleninu na nohe, teraz mam 24 a zrazu sa mi uplne meni pohlad na svet, take strie su nic oproti inym problemom, ty teraz na sebe vnimas kazdu chybu si v takom veku, mozem ti poradit len jedno, nic neurobi viac ako pohoda a usmev na tvari, budes pritahovat tisic krat viac ludi, ako nejaka namyslena baba co si mysli ze zjedla vsetku mudrost sveta a svojou povysenostou to dava vsetkym najavo...ok:)?

katusss

no moja milá. strie máš z toho že rýchlo rastieš. a tvoja pokožka sa nestíha naťahovať správne strie sú len tenká koža ktorá sa nedá ani opáliť. ja mám ten istý problém ibaže ja už nenarastiem a tiež neviem čo s tým ale sú aj horšie veci ako strie a tie ma už netrápia no zredukovať ich môžeš len tak že sa budeš po sprchovaní natierať hydratačným krémom. aby sa pokožka dobre naťahovala ked rastieš vtedy sa strie nerobia....papa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strie - Fórum - ZDRAVIE.sk