Vibra tone - skúsenosti

boo-dee

Ahojte . Mám 15 rokov a mám štíhle bruško lenže mám také ochabnuté svalstvo..chcela by som si ho vypracovat. Presne povedané chela by som mat ,,kocky,, namiesto ochabnutého svalstva.. podla vás Vibra tone mi pomôže? vopred diki za odpovede

junta

Nemám rada tých ludí, ktorý rozprávajú o vibratone ako o nejakom vykoristovacom produkte, tí ktorí si ho objednali z hyper nakupu za neho zaplatili o polovicu menej a prisiel im do tyzdna, ja som medzi nimi a som s nim spokojná lebo naozaj pomahá a verte nie je to len reklama, chudnutie zacina predovsetkým v hlave a kedze studujem medicinu je pravda ze pravidelným vibrovaním sa svalstvo spevnuje. Treba upravit aj jedalnicek, to je jasne, ale naozaj to pomaha... takze VY čo ho nemáte nekritizujte ked neviete a ked ste ho este ani nevyskusali!!!

nota

ja som to dostala teraz na Vianoce a je to fakt super ...fajne sa pritom aj relaxuje,,a silno to vybruje oplati sa to kupit za 30ecka neolutujete to ...na stranke hyper nakup to najdete lacnejsie inac to stoji az okolo60ecka,,kazdy ma odhovaral ze to je hlupost,,,a teraz uz aj mamca mi to zacala kradnut:D

slims

ahojte chcem sa spytat ako sa da nastavit vibra ton bez toho aby som ho nemusela mat v zastrcke nejako neviem nato prist dakujem a este nieco ked ho mam tak citim take jemne pichanie je to normalne?

tyrusqa

mam vibratone a som spokojna..teda ja som ako tak stihla..pouzivam to na spevnenie a vyrysovanie istych partii.samozrejme ze si popri tom treba upravit aj jedalnicek,znizit porcie.samozrejme,ze ak ho budete pouzivat a k tomu dalej jest viac ako je potrebne,tak neschudnete.