Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co si myslite

Príspevok v téme: co si myslite
luky78

mam jeden taky problem mam 15 rokou a jedna baba by somnou chcela velmi chodit tvrdi mi ze ma ma velmi rada a aj sa tak sprava jej kamaratka mi aj hovorila ze kvoli mne raz aj plakala.problem je vtom ze ja neviem co k nej citim raz ju mam naozaj velmi rad a inokedy zase vobec je to take strastne premenlive myslite si ze este niesom dostatocne vyzrety na nejaky vztach?

agina

Luky, moja laska takisto zacinala podobne ako tvoja.Ked som prisla do 5. triedy na druhy stupen, do triedy nam pribudli dvaja novi chalani z ineho mesta a my sme ich totalne neznasali. Asi v siedmej triede sa mi zacal jeden z nich pacit, sama som nechapala preco, dovtedy som ho nemohla ani citit a v osmej triede sme zacali spolu chodit. Vydrzalo nam to az do 3. rocnika na strednej, potom sme sa rozisli, lebo si nasiel inu. Taky je zivot.Vobec som to nebrala tak, ze by mi to vadilo pri skole.Jednoducho, ked si zalubeny,tak nad takymito vecami nerozmyslas.Odvtedy ubehlo uz 10 rokov, teraz uz mam manzela a som rok vydata.Vobec sa tomu vztahu nebran.

luky78

ako ty hovoris to nase "mam ta rad" tento krat nieje o tom ako vyzerame pretoze sa pozname uz pol roka a zo zaciatku sme sa obaja na seba skoro ani nepozreli-boli sme si asi nesympaticky alebo neviem ako to nazvat ale asi tak po 3 mesiacoch sme si zacali uzasne rozumiet normalne som sa tomu cudoval vobec sa nehadame bavime sa spolu o vsetkom mame podobne nazory a tak podobne.Ale ja asi predsa nechcem nic zacinat v 15 mam este skolu pred sebou a okrem skoli sa velmi vela venujem aj sportu takze asi bude rozumne to nechat ta nie?

stasticko

presne si to vystihol- nie si este zrely,a je fajn ze si to uvedomujes.Nezacinaj si ziadne ,,vazne vztahy,, , no nemysli si ze ide iba o teba- vacsina 15- rocnych nie je zrela.Ved mozte byt kamosmi, chodit von, smiat sa a neskor, ked sa spoznate a trochu dospejete, uvidite kam sa to vyvinie. Ja si totiz myslim, ze to vase -mam ho/ju rad- je postavene viac- menej len na fyzickych simpatiach. Nezacinaj vztah len preto, ze ona to chce, chciet to mas aj ty- potrebujete cas, budte spolu, spoznavajte sa, a ak ta ma rada, tak viac casu na spoznanie sa na tom nemoze nic zmenit, ale prave naopak! Sorry, ale si este decko, no dost rozumne.drzim prsty!!!

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co si myslite - Fórum - ZDRAVIE.sk