Holit sa tam dolu alebo nie?

mimodavu

možno má pišta pravdu, no poľa mňa je lepšie to oškriabať to tam dole, veď to hneď lepšie vyzerá. ale treba to vedieť, nech človek nevyzerá ako soplave decko

pišta

Najmä milé (mladé) dámy.
Prírode trvale cca 200 000 a viac rokov, kým nás vycipkala do dnešnej podoby. Všetko na nás sedí.
Aj osmičky zuby, ktoré zubní lekári s takou obľubou vyťahujú von, aj mandle, ktoré sú dôležitou súčasťou nášho imunitného systému a nikto sa s nimi nebabre a často idú von, aj slepé črevo, ktoré má tiež zostať tam, kde je, nehovoriac o žlčníku a iných orgánoch...
.
Móda posledných rokov môže síce prehlušiť „mierne huňatý odkaz“ predkov :), ale
hygienickejšie,
estetickejšie,
celkovo fyziologickejšie,
(no, ešte by sa dalo pokračovať „pre“ : )
– je neholiť sa tam.
Môj názor, ak dovolíte. :)

kamilka

neviem preco,ale mne sa nepaci ked je baba celkom dohladka. Som radsej tak na 5 milimetrov,tak sa mi to paci. vystrihat a nie je problem s vyrazkami.Som vadna,ked vsetci vsade pisu ze vyholit? Nemam vkus alebo co? Co na to povie nejaky chalan.Vsetkym sa paci iba dohladka? Napiste, lebo sa budem hanbit s niekym ale mne to vyhovuje takto.

žabka

ja som za holenie. a pokial su oholeni obaja, je sex omnoho lepsi, taky hlbsi, ste ovela viac pri sebe. len sa treba potom holit pravidelne - kazde 2-3 dni, aby si sa nevysypovala vyrazkami a odporucat natierat sa po oholeni aloe vera.

slusny muz

Tak rozhodne musim povadat ze je to hygienickejsie, ak si to tam dole oholis. Tym sa tam zdrzuje menej bakterii. Len treba to tiez vediet holit. Aby si nechodila dorezana alebo s vyrazakami.

evilbunny

holit sa!je to hygienickejsie ,vyzera to lepsie a v lete je to i praktickejsie a pri sexe detto! hlavne pri oralnom! aspon chalana nebudu steklit chlpky pod nosom:)