Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vrastajuce chlpky

Riva

Krem VEET ma par podstatnych chyb:
1)spoločnosť, ktora ho vyraba testuje na zvieratach
2)treba ho naozaj pouzivat najmenej 2krat denne, lebo inak sa jeho ucinok znizuje, rychlo sa teda mina, co lezie do penazi nakolko je drahy
3)funguje na mikroexfoliačnom principe, takze ak chcete byt pekne a dlho opalena, neodporucam
4)a aj tak nie je stopercentny!!!

Ja som mala naozaj velky problem s vrastajucimi chlpkami a cervenymi zapalenymi pupacikmi, takze viem co hovorim. Mne na 100 % zabera, ak si nohy rano a vecer a po kazdej epilacii, ci holeni potriem navlhcenym vatovym tamponom s par kvapkami cajovnikoveho oleja a natriem kremom na extra suchu pokozku. Robi to zazraky!Ani jeden zapaleny chlpok, lebo tea tree oil ma protizapalove ucinky a jednou z pricin tohto problemu je aj slabo hydratovana koza.

sim

veet-krem proti zarastaniu chlpkov, pouziva sa po depilacia a kupuje sa v lekarni, v drogeriach som ho velmi nevidela.

astorka

baby ste mile, ale kazda pisete ten veet, nemoze mi niektora napisat presny nazov? a potvrdit ci to pomaha pri epilacii strojcekom, a pouzit ho mam po?
Diks

neskusenaaaa

ahojte.ja si nohy epilujem strojcekom a zacali mi rast chlpky pod kozou???co mam robit.aky veet pouzivate???krem na zotieranie alebo voskove pasiky???poradte vyzera to hrotne

rubirose

aj ja mam ten veet a tiez uz ani jeden vrastajuci chlpok.neviem sice ci to pomaha na nohy ale ja som to mala v podpazusi a oblasti bikin hned po oholeni som to natrela a ani to nezcervenalo.navyse je po tom pokozka jemnejsia a lahsie sa holi.odporucam:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vrastajuce chlpky - Fórum - ZDRAVIE.sk