uz nevladzem...:((

kelis

dakujem za vsetko..len cas ukaze ako to bude...no tieto dni su pre mna prazdne....aj ked je leto a vsetci vyzeraju byt stastni,ja zazivam smutok...

trinity

Kelis tak o to to bude s tým kamarátstvom ťažšie, že ste spolužiaci, lebo po skončení vzťahu je nutné si od seba oddýchnuť a istý čas sa nevidať

lilith

Kelis:ešte pred dvoma rokmi som si to isté myslela aj ja čo ty,ale všetko má svoj čas ,a každý z nás máme na svete tú svoju druhú polovičku

monika19

začítať stale nový vztah je ťažke to viem. Verim ti ze si z toho uz unavena ale ver ze ta prava laska raz pride len ju musime najst. No vidiet ho v škole to nebude lahke spočiatku ale zasa sa mu tiež vyhýbať to podla mna tiež nie je moc dobre. Uvedom si že nielen tebe to bude divne ho tam stretavať ale aj jemu tak sa skuste spravať tak že to čo bolo bolo. Teraz to sice boli ale postupom času to prestane tvoje srdiecko potrebuje čas a jeho taktiež. Vieško kolko krat som sa spalila ja vela krat a tiež to bol spolužiak ale neako sme to preskakali prijali sme to tak čo bolo bolo a to do pritomnosti moc nepatri

trinity

Skúšala som niekoľkokrát ostať kamarátka s bývalým, ale nefunguje to. Postupne sa jeden druhému vytrácate z každodenného života, strácate intenzívny kontakt, vaše životy už nie sú ničím spojené, iba minulosťou a tak sa vytvára priepasť a vzdialenosť. Za nejaký čas si vlatne už ani nemáte čo povedať lebo vaše životy sa rozbehnú každý po svojej koľaji. Asi dvaja moji bývalí priatelia sú takí, že si občas zavoláme, pokecáme kto, čo, ako, ale po polhodinke už nie je o čom... to je moja skúsenosť...

kelis

anjelik dakujem za pochopenie a velmi si to vystihla:)dufam ze si v blizkej dobe najdem aspon nejakeho dobreho kamarata ktory ma privedie na ine myslienky...nie hned zhurta do dalsieho vztahu...a nahodou viete mi niekto pomoct,ked chcem aby sme ostali kamarati?myslim,ze odmietne alebo aspon istu dobu bude "trucovat",to je cely on...tvrdi,ze ma stale miluje a vlastne aj ja jeho,ale dostala som rozum,a ten momentalne vitazi nad srdcom a laskou k nemu.ako docielit aby z nas boli kamarati?:(