Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Volne dostuptne lieky na zapaly posvy

akinom007

Kristina18/ jasne bez kultivacie ...ako väčšina gynekologov...takto to fľakaju sama som na to doplatila c minulosti ...gyn. som potom zmenila a u súčasného neexistuje aby som odišla bez kultivacie ked tam prídem z výtokom... A zeleny ako píšeš 100% nie je v norme ako poriadku

akinom007

Jana98/ po prve Entizol je na lekársky predpis po druhe áno je dobry ale pomáha hlavne na Gardanellu vaginalis a nie na candidu ( sám ju aj moze spôsobiť je to v neziaduc.ucinkoch aj) ani na streptokoka nepomôže napr , autorka nepisala že ma Gardanellu

akinom007

ami/ po rosalgyne teba sj niečo na obnovu vaginalnej Flora napr Floragyn , Vagilact... Pretože rosalgyne síce pomôže sle vyhubi aj to "dobre" co tam ma prirodzene byt a tym pádom si nachýnejsia na dasi zápal,mykozu a pod

Angie4788

dodrziavajte najma zdravy zivotny styl, hygienu, ale nie prehnane, kupte si daky doplnok stravy, ja mam maldion, o.i. pouzivam neparfemovany cistiaci gel, aby sa mi udrziavalo spravne pH v posve. Inak na nejake rady gynekologicky moc neverim, lebo mam dojem, ze so mnou robi vzdy len pokusy :(

ami

Ahojte,ja mávam tiež výtok často,užívam antok. a lekár mi odporúča Tantum Rosa.Je to voľne dostupné a pomáha mi to.Výtok majú vraj niektoré ženy väčší,iné zas vobec.Nech ťa pozrie lekár,či si O.K.Ja často používam intimky,lebo je to niekedy fakt nepríjemné.Pá

jana98

na zapal je dobry liek antibiotikaentizol 250 brat rano a vecer pocas jedla a potom vaginalne tabletky entizol 500 vkladat vecer pred spanim .je to velmi dobry liek ktory pomoze bes predpisu stoji 58 a 58 aj vaginalne tabletky .s predpisom kasdy 8 korun.potom vyhodni je krem dalacin a po uzivani dalacinu pre obnovenie kyslovej flori posvi su vaginlane tabletky gynoflor.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Volne dostuptne lieky na zapaly posvy - Fórum - ZDRAVIE.sk